Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mitöl változik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitöl változik meg igy egy ember ilyen hirtelen?

Figyelt kérdés
4 hónapja szakítót velem a barátnőm nagyon kedves aranyos lánynak ismertem meg 6 honapot voltunk együtt.Szakítás után 1 hétel uj pasija lett.Kapcsolatunk allat megbeszéltük akármi is lenne köztünk mindig barátok maradunk.Amig velem volt autot szeretett volna venni valami öregebbet kezdésnek.Mondtam neki majd közösen összegyűjtjük.Szakítás után még pár hétig beszélgetünk de megváltozott lekezelöen beszélt velem meg már nem akkar öregautot hanem valami fiatal kocsira pályázik.Mondjuk akkivel most van pénzes csávó.Aztán elkezdete hogy ne irogassak neki hogy kit zaklatók én.Azt mondta nem érdekli hogy megigérte hogy barátok maradunk.Aztán jött az alázás hogy a mostani párja mindentéren jobb mint én.Meg vele sokáig együtt lesz hozzá megy feleségül.3 hét allatt odaköltözőt a gyerekhez.Meg 2 hét ismeretség után már anyósnak szólította a gyerek anyát.Engem azóta mindenhonam tiltót.Enyire megváltozhat egy ember.Én nem ilyenek ismertem meg.
2018. febr. 3. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
A nok sosem mutatjak ki a foguk feherjet amig nem talalnak egy szamukra jobbat. Engedd el. Rossz ember ismero vagy.. plaza babaval tobbet ossze ne gyere!
2018. febr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem magaddal foglalkozz,ne kettőtökkel.

Felejtős a csaj,lépj tovább.

A szokásos dolog fog történni,és te nem szeretnél a lelki szemetes ládája lenni.

Jelenleg egy magas lovon ül,és onnan beszélt hozzád.

Tehát nyiss új kapcsolatokat,azaz lányok felé.

2018. febr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tipikus !A pénzre hajt .Örülj neki hogy megszabadultâl egy ilyen libátol .
2018. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tyű barátom, ilyenben nekem is volt részem:) Most ott van a fehér lovon a herceg mögött, még elvakítja köd és pofátlanul viselkedik. Amikor majd eltörik a ló lába és leesik róla; a te kezedért fog siránkozni, ne aggódj. Ami ilyen gyorsasággal ilyen bizalommá alakul; ott ugyan ilyen gyorsasággal el is fog múlni. Hacsak nem egy r...anc és a pénzért eladja magát; mint az én exem is.
2018. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!