Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Történt veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Történt veletek olyan, hogy biztosra vettétek, hogy tetszetek egy férfinak és csúnya pofáraesés lett a vége? Hogyan viselkedett veletek, amiből arra következtettek, hogy akar valamit?

Figyelt kérdés
2018. júl. 20. 22:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok én is, mint te kérdező, egy nagyon jó baratommal egész közeli a kapcsolatunk, ha nem találkozunk, akkor írogat messengeren, ha találkozunk,akkor jól érezzük együtt magunkat, sokat nevetünk, simán hozzámér, teljesen természetesen elvagyunk ketten, mások azt hiszik rólunk, hogy együtt vagyunk, és amikor én is elkezdek reménykedni benne, hogy lehet tetszem neki úgy, (hisz miért is ne akarnék egy jóképű, szexi pasival együtt lenni, akivel amúgy úgy érzem belsőre kiegészítjük egymást, és passzolunk) akkor mindig valami olyat mond vagy tesz, ami egyértelműsíti, hogy nem akar tőlem mást barátságnál. Néha jobban esne ha csak pofán vágna, az kevésbé fájna...
2018. júl. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!