Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok egy ilyen férfihoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok egy ilyen férfihoz?

Figyelt kérdés

(jó és rossz tulajdonságok)


- 29 éves.

- Értelmes, művelt.

- Havi nettó egymillió felett a fizuja.

- 18 centis a farka.

- 180 centi magas.

- Sportol.

- Vékony testalkata van.

- Fiatalos az arca.

- Eléggé feminin úgy általában.

- Introvertált.

- Nem igazán van szociális élete, gyakran van egyedül.


2018. júl. 21. 11:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a pénz nem kompenzálja a többi hiányosságodat, ha azt hiszed, persze aranyásót bármikor találsz ilyen feltételek mellett, aki elkölti a pénzed és közben csal mással a hátad mögött.
2018. júl. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

180 magas: WOW!!!

1M feletti fizetés: WOW!!!!

18 cm farok: WOW!!!!!


Mindig ilyen pasiról álmodtam, te vagy a nők álma.


(ps.: csak azt nem értem hogy ennyi IQ-val hol lehet ennyi pénzt keresni?)

2018. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezekből a jellemzésekből csupán három dolgot találok számomra pozitívnak (értelmes, introvertált, sportol).
2018. júl. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak, akik a kérdés “értelmetlensége” ellenére hajlandóak voltak akár pozitív, akár negatív, de normális választ adni. Mostanában jövök ki egy hosszú kapcsolat utáni még hosszabb “felejtős” időszakból, és nem tudtam, hogy mire számítsak. Most sem tudom, de másban legalább okosabb lettem.

11-es polgártársnak meg külön hála, hogy ilyen sorsot vetít előre nekem. :)

2018. júl. 21. 11:45
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha most jössz ki egy szakításból, akkor szerintem elsősorban nem ilyeneken kéne gondolkodnod.

Gyászold meg a csajszit, okulj, vond le a kapcsolatból a tapasztalatot (stb), azt haladj tovább egyenesen. Most pont nem a jövőben kéne lenned, és nem azon kéne gondolkodni, hogy mennyire fog elfogadni egy másik csaj.

2018. júl. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Megdugnálak és az arcodra élveznék. :D


üdv egy homár!

2018. júl. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én bírnám.
2018. júl. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én szakítás utána 2 nappal már másik lánnyal voltam.

Mivel ő akarta így,nem bánkódtam,nem is voltam magányos sokáig:)


Úgyhogy ha nézel ki valahogy,nem feltétlenül a zsozsó lessz a mérvadó,hogy legyen más valakid.

És lehet akkor tűnik majd fel valaki,mikor nem is számolsz rá.

30/f

2018. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nálam a feminim miatt bukta, a férfias kisugárzás nekem fontos.

A pénz nem nagyon érdekel, az se, hogy hány centi vagy (én 156 vagyok, nálam tuti magasabb) és az sem, hogy mekkora a farkad (már ha nem irreálisan kicsi). A többi oké lenne, de ahogy írtam, a feminim kisugárzás sajnos elrontja.

30N

2018. júl. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!