Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba, hogy nem hív senki randira?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok.Volt már barátom,néhány hónapig. Azóta mindenkiben őt keresem,az ő tulajdonságait,és nem találom...


Így nyáron 22 éves lányként,mintha láthatatlan lennék.Csak neten kapok dicséretet,vagy utalást találkozóra....de élőben semmi. Illetve buliban egy külföldi srác hívott volna találkozóra,de azt most nem szerettem volna.



Gondolkodni azon,hol a hiba...már belefáradtam,mert csak lehúz. Szeretném lazábban venni ezt,,,de azért bevallom,szeretnék ismerkedni. Főleg úgy,hogy a fiú/férfi kezdeményezne,mert nekem csak ekkor van értéke ...és eddig csak ebben van tapasztalatom.


2018. júl. 21. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Majd itt mindjárt hívnak, nyugi.
2018. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Na ha leragadsz annál, hogy beállítod a látóköröd az exed tulajdonságaira, akkor sokkal kisebb esélyt adsz magadnak. Ne várd el hogy olyan legyen. Azért szeresd majd, amilyen ő maga. Gondolj csak bele, majd a csók és stb közben is azt várod, hogy úgy viselkedjen mint az exed? És ha majd nem úgy lesz, akkor végig az előző pasidon jár az eszed hogy ő mennyivel jobb volt?


Vagy próbálsz kiszemelni pasit, és kimutatni hogy bejön neked, vagy vársz türelmesen, amíg számodra tetszetős férfi nem közeledik feléd.


20/L

2018. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Maradj is így szépen.


22/F :)

2018. júl. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Ronda lehetsz, büdös, túlsúlyos, kis felesleg..


Sok oka van ennek,ha nem kezdeményeznek való életben.


Nem jössz be neki aki esetleg te neked. Ilyen az élet

2018. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

meglepő volna,ha látnátok,egyáltalán nincs a súllyal gondom,sőt..még pár kg el is férne. A külsőmmel elégedett vagyok.



Azt hiszem,tavaly írtam ki ide kérdést,most idén is ezzel megtörtént,de hogy nem követem a kérdést,az is biztos.

:)

2018. júl. 21. 20:43
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
#5. ne is kövesd mert még szagot fogsz magad után húzni. :)
2018. júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Te mit teszel ezért, hogy észrevegyen bárki is? (az, hogy létezel nem elegendő)


- Eljársz társaságba?

- Próbálsz új emberekkel ismerkedni? (nem randi szinten, pusztán bekerülni új körbe, ahol szembe jöhet a potenciális herceg)

- Bátorítod te is? Mosolyogsz, beszélgetsz férfiakkal, hogy érezzék, van esélyük?



Egy csomó nő ismerősöm még 30+ évesen is arra panaszkodik, hogy őt senki nem hívja randira.


Közben meg reggel tipli a melóhelyre, ahol 10 éve dolgozik, este tipli haza (a BKV-n füles a fejében, könyv a kezében), esetleg edzőterem vagy 3 megszokott barátnővel egy kis kikapcsolódás...


Szoktam is őket kérdezni, hogy honnan várják a szőke herceget? Hogy becsönget este 11-kor valaki, hogy "bocs, nem lakik itt egy magányos, csinos, kedves nő?")

2018. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ah ez feldobta a napom. :')


Mégis mit vársz ettől az oldaltól? Azthiszed hogy majd jön Jézus és megváltja az életed vagy mi? XD Vagy azt várod hogy randira hívjunk?

Te is tudod mi a probléma csak lusta vagy változtatni vagy beismerni magadnak.


Egyébként meg ez olyan szánalmas mentalitás. Mindenki azzal jön hogy jajj de szar egyedül kell valaki aki kiegészít. Csak a lúzer emberek gondolkodnak így.

2018. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha képet küldesz talán még tudok is tippet adni. :D
2018. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nehéz így. Nem teszel semmit, de elvárod, hogy randira hívjanak 😃 legalább kis flörtöt nyomathatnál, szemezést. Megkérhetnéd barátnőidet, hogy mutassanak be téged pasikanak.

Társkereső?


Valaminek caak működnie kéne. Általában az szokott a gond lenni a lányoknál, hogy minden pasi csak dugni akar, neked meg mintha még ilyen bajod se lenne 🤔


Mi történik, mik lehetnek a bajok szerinted?

2018. júl. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!