Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kényelmetlen úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kényelmetlen úgy aludni hogy a barátnőtök/barátotok sokat mocorog forog éjszaka? Én a kezeimet is dobalom álmomban vagy rugdosodok.24N

Figyelt kérdés
Nem mondja a barátom de szerintem zavarja.
2018. júl. 21. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Addig aludnál mellettem, amíg először orrba nem vágsz.
2018. júl. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs barátnőm
2018. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A barátom elég hangosan horkol néha. Szerencsére könnyen vissza tudok aludni, de ha nem ilyen lennék, biztos zavarna. Egyikőnk sem mozgolódik, de szerintem amíg nem túl durva addig nem baj. Egy alvajáró szerintem zavaróbb.


Egyébként ne parázz, ha azt mondja nem zavarja, akkor nem zavarja, téma lezárva.

2018. júl. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 próbálokkedveslenni ***** válasza:
Amíg tudok rendesen aludni a párom mellett, addig szaltózgathat is mellettem.
2018. júl. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom melyikűnk hogyan alszik. De az biztos,ha én lehunyom a szemem,engem ágyúval sem tudnak felverni. Szóval ez a kérdés nálam mindegy :D
2018. júl. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!