Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőtársaim, volt már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim, volt már, hogy futottatok egy pasi után, de végül megérte?

Figyelt kérdés
2018. júl. 22. 02:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Soha
2018. júl. 22. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. júl. 22. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Á kizárt, Soha, Ki én? Na ne röhögtes már, Majd ha fagy, Hadd teperjen csak ő, Hercegnő vagyok, Futnék de nem érném utól, Még mit nem, Mit szólnak majd a barátnőim? Csak iróniának szántam,a valóságban van egy jó pár nő aki fut a férfiak után,csak nem képesek bevallani még egy anonim oldalon sem.
2018. júl. 22. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok hercegnő és sajnos én is futottam már pasi után.

Kedves kérdező, nagyon igaz a mondás: ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel!

És ez férfiakra is igaz! Arra kell szánni az időt, aki érdemes rá! A többi időpocsékolás és rontja az ember önérzetét.

Nem, soha nem jött még be!

2018. júl. 22. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Van egy túl érzékeny, kissé önbizalom hiányos pasi, megbantottam, barom voltam... Szóval szünetet kért és jogosan. Egy számomra idegen után én sem futnek. Ki akarom engesztelni és bebizonyítani, hogy nem vagyok ilyen bunkó.
2018. júl. 22. 05:00
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Akkor ez nem igazán "futás a hapsi után " . Ez inkább második esély.

De miért kell neked egy önbizalom hianyossal foglalkoznod? Nekem is volt már olyan, és sajnos kivetitik a másik emberre a saját hiányosságaikat. Kell ez neked?

2018. júl. 22. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Úgy érzem kicsit 'futok utána '

Igen nekem kell, és igazad van esélyt kell adni 😕

2018. júl. 22. 05:32
 8/12 anonim ***** válasza:
A válasz általában azért nem, mert olyan után szoktak futni, aki után nem éri meg.
2018. júl. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem éri meg soha.

De nálatok teljesen más a helyzet mert te rontottál el valamit. Így igazából ki kell engesztelned és ennyi.

2018. júl. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Probaltam 2x. Sosem erte meg:)
2018. júl. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!