Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőtársaim, volt már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim, volt már, hogy futottatok egy pasi után, de végül megérte?

Figyelt kérdés
2018. júl. 22. 02:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Úgymond futottam utánna.


Tartottam vele a kapcsolatot, három randit ajánlottam, amit cukinak hárított. Aztán csendesen elutasítottam. Ezen még ő lepődött meg, hogy un három a magyar igazság, és nincs több, letettem róla, visszautasított, ennyiszer pont elég megalazkodni, és várni a csodát.

2018. júl. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Volt, hogy futottam, de nem érte meg. A te helyzetedben sem. Később is gondot okozna az érzékenysége, folyton tojáshéjon lépkednél, még ha picit változna is. A saját természeteden kéne sokat változtatni, ami ideig, óráig tartható, de hosszútávon felemészt. Az ember csak bizonyos határokon belül képes változni normál esetben (nyilván egy tragédia hatására pl jobban, de ezeket nem lehet direkt előidézni).
2018. júl. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!