Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, hogy részben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, hogy részben külső is számít nekem kapcsolat kiépítéséhez?

Figyelt kérdés

A múltkor valaki megjegyezte, miután nem viszonoztam a közelségét, hogy olyan kár, hogy mostanában külső alapján ítélnek az emberek, és nem az számít ami belül van, é hogy nem lehet a másik személyiségébe beleesni.


Az tény, hogy nem találtam vonzónak külsőre a másikat, és valószínű nem is ismerkedtem volna vele tovább, de az nem jelenti azt egyáltalán, hogy külső mellett a személyiség ne számítana.


2018. júl. 22. 10:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ha nincs meg a kölcsönös vonzalom, akkor nincs meg a kölcsönös vonzalom.
2018. júl. 22. 10:57
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Öhm... ez nem baj, ez a természetes. :D Ne hagyd magad meggyőzni az ellenkezőjéről.
2018. júl. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Ja igazad van. Es? Szerintem nem baj. Kulso megfog, belso megtart. Szevasztok.
2018. júl. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
azt írta amivrl esetleg megtudott volna győzni
2018. júl. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2%

Pont azért,mert az a felszínesség amit leírtál. Mikor külső alapján megítéled őt,és még csak nem is ismered...

Pedig lehet,ha megismernéd, később ő lenne a szerelmed,akit mindig is kerestél,csak épp nem tökéletes külsővel született. Hát kérlek,akkor kérdezz és gyere vissza, ha nem álomvilágban élsz.

Te sem vagy tökéletes,neked is vannak hibáid, külsőleg és belsőre is egyaránt. Ha ezt felfognád,mindjárt nem ítélkeznél annyira, ilyen gusztustalan módon...

2018. júl. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
#5 szóval neked egyáltalán nem számítana a külső? Lehetne bármennyire taszító külseje, akkor is összejönnél vele? Nem hiszem.
2018. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
#5: Én is ennyire menthetetlenül idealista voltam, mint te. Aztán a 4. vagy 5. külsőleg nem tetsző, de emberileg nagyon szerethető barátnőm után rájöttem, hogy bár nem tudatosan, de rohadtul átcsesztem szegény csajszikat ezzel. Nekem nincs szükségem erre. :D
2018. júl. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Az olyan álszent g*cik, mint az ötös, a valóságban is léteznek vagy csak az internet bugyraiban?


Mennyire kell álomvilágban felnőni és abban élni, hogy valaki úgy gondolkodjon, mint az 5-ös?

2018. júl. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

Mert biztos a másik fél sem azért akart ismerkedni a kérdezővel,mert tetszik neki....azért nem kell összekeverni a felszínességgel az egészséges vonzalmat. Felszínes,ha nem ismerkedik vele,mert nem a legmenőbb cuccai vannak,vagy nincs meg a 6 kocka a hasán hiaba gyönyörű az arca pl..teljesen korrekt, ha megmondja neki,hogy nem az esete. Van ilyen, még mindig jobb, mintha x randi után mondaná,szerencsétlen meg abban a hitben van,hogy lehet valami.

A jó személyiség minimális vonzalom nélkül nem több,mint barátság.

2018. júl. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

Egy kapcsolathoz nem elég sem a bomba külső sem a bomba belső külön.

Most ha végig gondolod, a külseje wáo, de belül üres, akkor az max sex lesz, ideig óráig. Ha a belső wáo, de ne érjen hozzád, akkor mely dumcsik lesznek... Olyat kell keresni, akiben ezek együtt vannak. Álszent és felszínes dolog fújni arra akinek "számít" a másik külseje. Az 5os sem hiszem, hogy szívesen élne együtt egy csak belül szép emberrel, élvezné vele a kapcsolat minden részét.

2018. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!