Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aktív nemi életet élő férfiak:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív nemi életet élő férfiak: nektek is változó, hogy meddig bírjátok?

Figyelt kérdés

Érdekes dolgot fedeztem fel a tegnap és nem értem, hogy mi okozza ezt.

Fél éve vagyok a jelenlegi barátnőmmel. 2-4 hetente találkozunk 2-3 napra és rendszeresen szexelünk.

----

Általában az szokta befolyásolni, hogy menyit tart az aktus, hogy:

-Mikor szexeltünk utoljára

-Mennyire izgulok fel

----

De szoktam bírni olyan 20-40 percet.

..

Tegnap viszont semmi extra nem volt, mégis alig bírtam 30 másodpercet :o Aztán kivettem, kicsit újjaztam, visszaraktam és ismét éreztem, hogy elmegyek. Szóval kivetem még kicsit újjaztam és utána mondtam h verje ki. Akkor meg nem tudtam elmenni. Kb 15 percet verte.

-----

Egy 20 percel később gondoltuk újrakezdjük, de akkor valahogy rápörögtem, hogy vajon meddig fogom bírni és el is mentem olyan 3-4 perc alatt.

-------------

És ez azért fura, mert máskor a második menet legalább 1 óra, s alig bírok elmenni.

...

Ti hogy vagytok ezzel kapcsolatban?


Amúgy volt már komoly kapcsolatom és szexeltem olyan 20 csajjal ezidáig, de nem volt gondom ezzel.

Ami jelenleg változó csak az, hogy gumi nélkül nyomjuk...

de ez nem magyarázhatja azt, hogy amikor kézzel csinálja, akkor alig tudok elmenni... Vagy igen?


Várom építő jellegű és értelmes válaszaitokat! :) (26F)



2018. júl. 23. 10:42
 1/5 A kérdező kommentje:

Amúgy azt figyeltem meg, hogy ha rápörgök, hogy meddig fogom bírni akkor hamar elmegyek..Ha meg csak úgy hagyom, hogy verje meg játszon vele.. aztán olyan 10 perc komoly előjáték után kezdünk el sexelni, akkor sokáig bírom.

Vagy nem ettől függ? Nem értem sajnos...

2018. júl. 23. 10:51
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Ami ebből biztos az hogy gumi nélkül leredukálódik az idő ha előtte csak azzal nyomtad mert az szinte büntetés annyira élvezhetetlen sajna. Függ előjátéktól és a kiéhezettségtől előtte hány nappal verted ki. Mennyit fantázialgattál. Szerintem. De én 23L vagyok és ezt tapasztaltam párommal. Vagy milyem ruhába vagyok. Ez a koncetnrálos dolog nem tudom hogy van. :D
2018. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző lányként ugyan, de teljesen jól látja. Ez nálam is pont ilyen. Ha hosszú az előjáték, simán szexelünk 1 órát, néha akár többet is. Viszont az nálam sem megy, mint a filmekben, h konyhában egymásnak esés, és fél órás szex. Az ilyen azonnali spontán, pl kocsiban v szabadban, ezek ritkán tartanak 5 percnél tovább. pl egy szexibb ruha nagyon kéri az előjátékot, mert képes vagyok sajnos 2 perc alatt is elmenni.
2018. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez érdekes. Akkor te is megerősíted, hogy hagyod, hogy elhúzódjon az előjáték, ergo nem pörögsz rá a dologra, hanem hagyod hogy verje neked vagy akármi. És akkor tovább bírod.
2018. aug. 1. 22:57
 5/5 anonim válasza:
Illessz rá függvényt.
2018. szept. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!