Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek most a kollégámmal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most a kollégámmal? ( sokkal bővebben lent)

Figyelt kérdés
Őszintén szólva nem tudtam melyik kategóriába illik bele ez a kérdés, szóval ide teszem most fel. A helyzet az, hogy kb 3 hónapja érkezett hozzánk egy új férfi dolgozni. Én csak akkor ismertem meg őt, amikor találkoztunk egy nyári céges rendezvényen. Este kicsit többet ivott is, de elmondta, hogy mennyire bejövök neki, meg csinos vagyok(akkor találkoztunk először) stb... szóval bókolt. Aznap este mikor haza mentem jó érzésem volt, mert hát poztitív volt az nekem, hogy még tetszehtek másnak, nem vagyok rossz csaj stb. Akkor az egészet a az alkoholnak tudtam be, de aztán a többi munkatársam mondta, hogy mennyire szégyelli a srác a dolgot stb. Mondom akkor megbeszélem, vele a dolgot. Így hát egyik délután amikor dolgoztam bejött hozzám és tudtunk is beszélgetni, megittunk egy kávét és elmondtam, hogy nem haragszok rá és nincs semmi baj azzal amit ott mondott. Viszont ezután egyre gyakrabban kezdett el bejönni hozzám és elkezdett írogatni facebookon is. Alapjában véve jól el tudtunk beszélgetni és nekem is jól esett, ő pedig meg is köszönte a beszélgetéseket minde alkalommal. Persze sosem mondtam neki, hogy viszonoznám az érzéseit és nem is adtam alá a lovat. Azt eléggé a tudtomra adta, hogy bejövök neki és ő egy ilyen nőt szeretne magának. De nekem van egy párom akivel 2,5 éve vagyunk együtt. Ezt mondtam a srácnak is, de azt mondta ez úgysem lehet hosszúéletű a párommal stb... Mikor mondtam neki, hogy de én szeretem a párom, letiltotta a beszélgetéseinket és elköszönt, de szerintem csak idegességében. A helyzet az, hogy most mit tegyek? Most én érzem magam szarul, mert azt mondtam neki nem.... Persze jól estek a bókok(amivel szerintem semmi baj nincsen), és ha nem lenne párom még össze is jöhetnék vele akár...de alapból idősebb nálam nem is kevéssel. Mondta, hogy ő szeretné megpróbálni velem, találkozgatni hívott ilyenek. Szeretem a páromat és úgy érzem ő az akire szükségem van az életem hátralévő részében. Lehet, hogy ez csak fellángolás lenne részemről ami remélem elmúlik vagy szerintetek mit érdemes tenni ebben a helyzetben?
2018. júl. 24. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pasi gyerek, és a jelek szerint te is az vagy, ha ez a viselkedése nem ábrándított ki...

bocsi :)

2018. júl. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted nem adtad alá a lovat? Ha nem így lett volna, akkor kiküldöd, amikor jön beszélgetni. Gyerekes viselkedés az egész, de az tuti, hogy nem közömbös számodra. Te döntöd el, mit akarsz tenni vagy mit nem, de az látszik, hogy nagyon gyerekes viselkedik, valószínű ezért nincs barátnője sem.
2018. júl. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja.
2018. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon érdekes, hogy meginogtál, hogy felmerült benned ilyesmi eleve, amiket leírtál.

Szerintem ezt a bizonytalanságot, ezt a megingást a kollegád is megérezte rajtad és ezért udvarolgat, próbál lépni feléd.

Nézd, ha már belegondoltál abba, hogy mit lehetne vele kezdeni azért az már árulkodó. Meg az is, hogy használod a "fellángolás" szót.

Én férjem mellett senkivel sem gondoltam soha ilyesmibe bele vagy bizonytalanodtam el akár kicsit is.


Hiányzik a jelenlegi kapcsolatodból valami? Jól gondold át mit csinálsz, mert bár neked a jelenlegi párod még nem a férjed, de azért ez elég komoly válságot és éket tud verni közétek.

2018. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a tisztelet hiányzik a mostani kapcsolatából, ez evidens. Már nem tiszteli néz fel a saját pasijára, de azért azt sem lehet elmondani, hogy erre a fiúra is fel lehetne nézni... nekem ez csöbörből vödörbe kategória.


Te magad vagy még a kislány, ezért kisfiúkat vonzol be, akiket nem tudsz tisztelni. Milyen az édesapáddal a kapcsolatod?

2018. júl. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem, mi a kérdés. Van egy társad, akivel boldog vagy. Akkor? Elutasítottad egy másik férfi közeledését, jól tetted. Kicsit hamarabb kellett volna, de gondolom, jól esett az egótuning.
2018. júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Rohadt ecceru.

Semmit ne tegyel. Felejtsd el.

2018. júl. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést, mit csinálj vele? Felejtsd el a létezését, max köszönj neki ha meglátod, és ennyi...
2018. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Köszönöm szépen a válaszokat. Igazából szólva miért is akarnám eldobni magamtól azt aki szeret és vele minden valórá válhat :) Ami pedig a kollégámat illeti köszönőviszonyra visszaveszem az egészet.
2018. júl. 24. 14:45
 10/13 anonim ***** válasza:

Volt egy pici kaki, most még nagyobbat kavartál.

Inkább magadnak válaszold meg miért tetted.

2018. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!