Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állnátok a barátnőtökhöz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állnátok a barátnőtökhöz, ha kiderülne, hogy szexmunkás volt?

Figyelt kérdés

Nem prostituált voltam, ahhoz gyomrom nem lett volna. Prémium snapchates lány voltam.

X összegért küldtem a képeket, minél több pénzt küldtek, annál többet mutatva.

Nehéz helyzetben voltam, a szüleimtől már nem volt arcom pénzt kérni, napi 10-12 órákat suliztam és gyakornokoskodtam. Ez a "munka" pedig napi 5-10 percembe került fürdéskor.

Már több mint egy éve abbahagytam, a barátom tud róla, mikor összejöttünk, még akkor is csináltam.



2018. júl. 25. 16:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ki olyan hülye, hogy ezért fizet? Csak kamukérdés ez.
2018. júl. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Bocsi, de nem kellenél. Tök mindegy, hogy magyaroknak, külföldieknek, akár kinek mutogattad magad.

Olyan nő, aki nem képes magát feltalálni és csak az ilyen fajta állítólagos "munkával" képes fent tartani magát az nekem nem kell.

Tudod, a normális lányok tesznek a jövőjükért. Illetve ha annyira azt akartad volna tanulni, amit, meg kellett volna csinálni azt, hogy dolgozol egy évet, keresel való hülye melót és gyűjtesz annyi pénzt, hogy mindenképpen kijöjjön a tanulás ára.

Amúgy is, milyen suli az, ahol 10 órákat jársz (mert hogy egyetemen sincs ilyen; illetve sok helyen nem suli közbe gyakornokoskodnak; vagy ha igen, ott általában váltakozással; de akkor sem 10-12 órában).

2018. júl. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Ez aztán egyáltalán nem zavarna. Ez még nem szexmunka amúgy sem.
2018. júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A suli nem csak órákat jelentett, azon kívül voltak a gyakorlatok, projektek és azon felül x hónap gyakorlatot kellett beszedni cégektől. Ezen felül dolgoztunk még barátokkal privát projekteken, amik pályakezdőként nem voltak túl jövedelmezők.
2018. júl. 25. 16:20
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Mindenki árulja magát valamilyen szinten, csak valaki ingyen, valaki kér érte pénzt... Te az okosabb voltál, nem hagytad, hogy ingyen nézzenek, nekem ez kimondottan bölcs dologra utal. (piaci kereslet kínálat a valóságban)

És mindezek felett, nem hagytad, hogy több legyen (valódi szex kapcsolat fizetősen), tehát erkölcsöd van, nem züllöttél el.

Az adottságaidnak megfelelően, a piacra reagálva, hatékony voltál, én kimondottan büszke lennék rád (ha a párom lennél), de tudom, hogy senki nem ért velem egyet, ezért valszeg titokban kéne tartani az érzéseim (és a szakmád is) mindenki előtt...

2018. júl. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Elso! Neagodj sokan fizetnek ilyenrt...nem is hinned.

En szexvedeoztam anno parommal es azert jott a love. Bevolt biztositva hogy magyar ne lasson.

Az mar a mukt ,nem kell senki orrara kotni.

A baratod tud rola,nem zavarja. Akkor mer erdekelas velemenye?

2018. júl. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Nem tök mindegy? Van barátod, és tud róla. És ez nem szexmunka...
2018. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Ha a kapcsolat előtt derülne ki,nem állnék vele szóba. Ha kapcsolat közben,szethetné a sátorfáját.
2018. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%

Engem kapcsolat közben se zavarna... Létezik maszk a világon...

A hűség nem ezen múlik, és legalább beizgul, mire hazaérek. :D

2018. júl. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Pár évig dolgoztam bárokban,táncikálós helyeken,senki nem tud róla,régen volt.Ha pl. munkahelyemen ezt mondanám,el se hinnék,mert nem nézik ki belőlem.Kapcsolataimban se mondtam el.Elég ha csak én tudom hogy van egy ilyen érzéketlen oldalam,amiben nem számít az erkölcs.
2018. júl. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!