Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van mindig az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mindig az, hogy akiért nagyon oda vagyunk az általában csak plátói szerelem marad?

Figyelt kérdés

Nem egyszer tapasztaltam már, hogy amelyik srácért nagyon oda vagyok az általában vagy csak szórakozik velem, vagy nem akar semmit... Tehát akiért én nagyon oda vagyok az valahogy sohasem jön össze... Másnál is így van?

Eddig mindig olyan párkapcsolataim voltak, hogy a srácért nem voltam oda mielött összejöttünk és csak utána szerettem bele.. Nem értem :S

Tapasztalatok? Erre az esetre mi a gyógyír?

19/L


2010. jún. 19. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Mert, ha valakiért oda vagy, akkor kikapcsol a stratégiázási, sakkozási képességed, és csak az érzéseid, a szíved marad. Nem tudom máshogy mondani. 20 körül egy kapcsolatot pedig szívből jövően ("ó édesem, de szeretnélek megölelni") a fiú részéről nem nagyon lehet.

Nem értem, hogy neked ez miért nem megy, én imádom ha lógnak rajtam a lányok. Ha jól nézel ki akkor imánám.

Viszont nekem az összes szerelmem szarul sült el, pont emiatt. Leblokkolok, hülye leszek, oda a macsó stílus :)

Sajna ez így működik, legalábbis nálunk srácoknál biztos.


19/F

2010. jún. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
minden párkapcsolat ilyen, amióta van Társadalom a földön :)
2010. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok. Aki nagyon kell, az tuti, hogy max. csak kihasznál. :S Azért próbálok hűvös maradni eleinte mindegyik sráccal... hogy ne lássák, mennyire odavagyok értük. :D Ma este is elvileg épp egy ilyennel randizom. Remélem ez jól sül el...

19/L

2010. jún. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

biztos lesz olyan fiú is aki szerelmes beléd, és te is nagyon odavagy érte. AAmúgy a normális kapcsolatokban először a felek csak tetszenek egymásnak, aztán jobban kedvelik egymást, azt hiányzik a másik...végül szerelmesek vagytok. saját tapasztalatom szerint ez így működik.a rendes szerelmeknek idő kell h kialakuljanak. Nálam úgy szokott lenni, hogy amíg plátói van addig azt érzem h nagyon-nagyon, mindennél jobban szeretem, és h csakk ő, de ha majd jön az "igazi szerelem" akkr az összes többi "nagy" szerelmességemet elfelejtem...:)

szentem bízz te is ebben:)

2010. jún. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megmondom miért. Azért mert mindig a hejjespasiii kell, azoknál meg sorban állnak olyanok, mint te százával, vajon akkor miért csak megdugni akarna vagy semmit?? Csak a földön kéne járni, látod, hogy ha valakiért nem vagy oda, mert nem úgy néz ki, mint a kedvenc filmsztárod, attól még lehet minden rendben vele, és lehet jó kapcsolat belőle. Le kellene szállni a földre végre. Ámen.


YF-23

2010. jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Szó sincs ilyesmiről, hogy olyan helyes meg olyan mint a kedvenc filmsztárom. Honnan vetted ezt a hülyeséget? Csak a helyes srácokért lehet oda az ember??
2010. jún. 19. 14:46
 7/8 Volt1xkérdés válasza:
ez a válasz a kérdezőtől nem túl meggyőző :D
2010. jún. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
miért?
2010. jún. 21. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!