Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem néznek meg a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem néznek meg a lányok, akkor csúnya/átlagos vagyok?

Figyelt kérdés
En általában figyelem az embereket akik mellett elsetalok, és nem igazán látom, hogy engem bárki is megnézne, ugyanakkor én magammal teljesen elégedett vagyok ( arc, magasság, alak, kisugárzás stb). Két barátnőm is volt eddig, az egyik egy bombázó, a másik egy átlagos nő volt, illetve előttük volt hogy első találkán megkaptam, hogy " nem hiszem el, Hogy neked meg nem volt barátnőd" ( gondolom a külsöm miatt, mert előtte még nem sokat ismerkedtünk). Szóval ronda tényleg nem lehetek, de akkor miért nem néznek meg sosem? Mert átlagos lennék ? Vagy csak nem veszem észre?
2018. júl. 25. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert te a csajok csöcsét úgy néznéd meg hogy észrevegye? Ha tényleg akkora nagy szám vagy akkor megnéznek, de te nem látod.
2018. júl. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én se veszem észre utcán, hogy néznének, mégse volt még bajom a társkereséssel, páromnak tetszem.

Az emberek többsége nem bámészkodni van az utcán.

2018. júl. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Utcán nem bámulom képen a nekem tetsző férfiakat sem, úgyhogy abból ne vonj le messzemenő következtetést, hogy kevesen néznek meg.
2018. júl. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
A legtöbb nő az idiótákat bámulja meg, a normálisakat nem.
2018. júl. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy kinézetben átlagos vagy, de az nem jelenti azt, hogy nem lehetsz valakinek vonzó.


Pl. Én is tudom magamról, hogy többnyire átlagos vagyok kinézetben, de attól még vonzó vagyok némely embereknek, ennek nem csak a kinézet az oka önmagában...

Az is számít, hogy milyen ember vagy. Jó külsővel nem leszel föltétlenül jó ember is, érdekes élettel, simán lehetsz egy unalmas barom is.

2018. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!