Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van az, hogy vannak nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az, hogy vannak nők, akik akkor érzik jól magukat, ha dicsérik őket a férfiak, míg néhány nő ezen ki van akadva?

Figyelt kérdés

És a dicséret szinte mindegy kitől jön, lényeg, hogy minél több, és pozitívabb legyen.

Más nő meg direkt elcsúfítja magát, csak hagyják őket békén a férfiak.



2018. júl. 26. 04:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Inkább nemindegy, hogy ki, milyen kontextusban, környezetben, szituációban és viszonyban dicséri őket.
2018. júl. 26. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A baj az, hogy hatalmas különbség van nő és nő között.

Szinte egyik végletből a másikba.

Férfiaknál ilyen nincs, vagy csak nagyon minimális.

2018. júl. 26. 05:51
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

Jaj kérdező. Most te komolyan össze akarod hasonlítani a nőt a férfival? :D Minek?


Az köztudott, hogy a nők sokkal bonyolultabbak, mint a férfiak.


És tudhatnád, hogy minden ember más, nem egykaptafa az egész emberiség.

2018. júl. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Férfiaknál ilyen nincs? Ó, hát dehogynem.
2018. júl. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Hát hogy lenne, úgy, hogy mások vagyunk... ennyi.

Volt kolléganőm képes volt rámírni messengeren, hogy milyen szép bókot kapott, mer’ a férfi kolléga megdícsérte a nemtommijét, talán a szemét a mosolyát, és most akkor milyen jól indul a napja. És átjött, hogy ő tényleg, őszintén örült neki.

Engem egy ilyen dícséret nemhogy totál hidegen hagy, hanem egyenesen zavar, mert nem akarom, hogy a külsőmet véleményezze bárki, nem nőként akarok ott lenni, hanem emberként, kollégaként. Nem érdekel a körülöttem lévő férfiak véleménye, nem akarom hallani. (Persze megköszönöm, mert kell, és talán egy műmosolyt is kipréselek, mert kell, de ennyi.)

Ha belegondolok, a helyzethez hozzátartozhat, hogy a kolleganő x éve egy xar kapcsolatban él, saját bevallása szerint is önbizalma a béka hátsóját verdesi, és nyíltan flörtöl 1-2-3 férfival... én 11 éve élek boldog házasságban. Szóval van ilyen eset, amikor a nőnek külső megerősítés kellhet, ami növelheti az önbizalmát, már csak a tudat, hogy x-y random férfi szépnek találja... meg olyan is, hogy pont lexarom x-y random férfi véleményét.

2018. júl. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a dicsero szavak az ot szeretetnyelv kozul az egyik. Es minden embernek mas a szeretetnyelve. Van aki ettol erzi szeretve magat, es van aki pl a testi erintestol, megint mas a segitsegtol... Mindenkinek mas a fontos, nemtol fuggetlenul.
2018. júl. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell ahhoz rossz kapcsolatban élni, hogy valaki szeressen bókot kapni. Én is boldog házasságban élek, de mégis nagyon szeretem, amikor a kollegák megdicsérnek. Én nőként és kollegaként vagyok ott, ettől jó a hangulat, ettől tudjuk a problémát hatékonyan megoldani, mert én nőként gondolkodok, ők meg férfiakként. Van amire ők nem gondolnak, van amire én, kiegészítjük egymást munka közben.
2018. júl. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Azta! A nőknek különböző,széles skálán mozgó szélyisègük és véleményük van! Mekkora furaaaa...


Ember,nem hittem,hogy valaki ilyen suta kérdést is feltud tenni :D

2018. júl. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk aki nőként/férfiként van jelen és csicseg-csacsog, amiatt áll a munka, mert flörtikéznek egész nap.
2018. júl. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért én is erősen feszengek, amikor pl bemegyek a munkahelyre, bent van 3 férfi kollégám és egy nő. Mire elkezd az egyik agyon dícsérni, majd becsatlakozik a 2., és valamivel rákontrázik viccesen a 3. is...


Én meg csak nézek, hogy mi van, majd a másik kolléganő a sarokból megszólal végignézve az egészet mosolyogva, hogy kimenjen-e.. :D..


Alapvetően örülök a dícséreteknek, de a fentihez hasonló, amikor ennyire túlcsordul pl már eléggé zavarba hoz...


Értsd: ha simán megdícsérik valamimet, megköszönöm és ennyi. A fenti helyzetek amikor már konkrétan egymás alá adják a férfiak a lovat és engem "ecsetelnek"( volt 1-2 x ilyen, és valamiért iylenkor arra a tipikus népszerű pitsára emlékeztet a jelenet, akit körberajonganak :D), már inkább csak feszengen mosolygok, mert nem tudok a helyzettel mit kezdeni.

2018. júl. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!