Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyelvórákat tartok egy csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyelvórákat tartok egy csajnak, lehet hogy több lesz belőle, szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tehát van egy lány, akinek segítek nyelv tanulásban, és nem ingyen (kapok pénzt érte). Eddig nem ismertem, de egyre többet beszélünk még magánéletről is, meg arról is volt szó hogy megyünk majd ide meg oda és szerintem tetszem neki (nekem is szimpatikus). És nem tudom hogy ilyen viszonyban gáz ha még mindig elfogadom a pénzt vagy inkább ingyen segítsek?

2018. júl. 27. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Csak arra játszik, hogy ingyen legyen ez az oktatás utána , mikor érzi, hogy jól megy eldob a fenébe. Kérd csak el a pénzt és ne hagyd magad kihasználni.
2018. júl. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezen is gondolkoztam, de nem hiszem. Mert normálisnak tűnik és néha a megbeszélt összegnél is többet ad. De lehet igazad van ki tudja.. Csak arra vagyok kiváncsi hogy ha tényleg nem arra játszik hogy kihasználjon akkor meg..?
2018. júl. 27. 13:11
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Ez szimpla üzlet az árat kérd el, de közben ismerkedj is vele, hátha valami kialakul, de az üzletet soha ne keverd a szerelemmel, mert abból csak rosszul jössz ki.
2018. júl. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
16%
A pénzből soha ne engedj! Meggyőződésem, hogy arra játszik, hogy hónapokig tanítsd tök ingyen időt és fáradságot beleölve, cserébe kapsz néha-néha egy puncit, fizetség viszont nuku. Csínján kell bánni ezekkel az élethelyzetekkel, mert nagyon hamar a lehúzható, s puncival megvezethető kategóriába fogod magad degradálni.
2018. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

"néha a megbeszélt összegnél is többet ad" =gonosz nő le akarja húzni


van sapka, nincs sapka

2018. júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Bétó apó ***** válasza:
Csak akkor engedd el a pénzt, ha minden óra után lesz szex...
2018. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

Ismerősöm elkéri a csajtól a pénzt és az órán húzza meg a csajt, lejár a fizetett 2 nyelvóra és jön a kövi diáklány.

Jó a srác logikája amúgy, szép csaj összefekszik vele óra elején, jön a ronda csaj és addig regenerálja magát a következő jó csaj érkezéséig.


5 hölgyikével van ilyen szorosabb nyelvórája, ebből 2-öt ismerek is. Mindkettőnek van palija, ami vicces is, főként, hogy hozzák és viszik hozzá a csajokat :)

2018. júl. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Ne légy már hülye.


1.Páromnyelvtanár. Ő is szokott haverkodni meg cimbizni a diákjaival, de attól ezt munkából teszi, nem hobbiból/ingyen. Tehát ha tanítod, akkor ugyanúgy fizet érte.

2. Ha esetleg összejöttök, az úgy is kilövi a nyelvórátokat, tapasztalat, és több nyelvtanár is tudja, mire gondolok. Szóval ha már olyan intim kapcsolatban lesztek, akkor már tök mindegy lesz, de majd megérted miről beszélek, ha odajuttok esetleg. ;D

2018. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat :D
2018. júl. 28. 12:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Majd azért írd meg, hogy más típusú nyelvórákat is tartottál-e neki... ;) :D
2018. júl. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!