Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyelvórákat tartok egy csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyelvórákat tartok egy csajnak, lehet hogy több lesz belőle, szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tehát van egy lány, akinek segítek nyelv tanulásban, és nem ingyen (kapok pénzt érte). Eddig nem ismertem, de egyre többet beszélünk még magánéletről is, meg arról is volt szó hogy megyünk majd ide meg oda és szerintem tetszem neki (nekem is szimpatikus). És nem tudom hogy ilyen viszonyban gáz ha még mindig elfogadom a pénzt vagy inkább ingyen segítsek?

2018. júl. 27. 12:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
#10: majd írok, most egy ideig nem fogunk találkozni de majd mesélek ha alakul valami :D
2018. júl. 29. 01:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!