Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért én érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért én érzem magam rosszul?

Figyelt kérdés
Jóba lettem egy sráccal, régóta ismerem. Hülyéskedtünk msnen, majd egy nap bevallotta h szerelmes belém. Teljesen váratlanul, el sem hittem először. Azóta sokszor írja hogy szeret meg ilyenek, én direkt nem írok neki semmi olyat amit félreérthetne. Erre tegnap este sms-eztünk, megint írta h szeret, csak smilekat írtam neki vissza, aztán megkérdezte h szeretem-e? annyit írtam h szerelmes nem vagyok, de nagyon bírom meg helyes( de ezt tényleg így gondolom) erre vissza írta h csalódott, meg hogy sosincs szerencséje a csajokkal.. de most azt várta h ilyen hamar szerelmes leszek? :( most mért én vagyok a hibás.. mondtam neki h még megszerethetlek nem? meg h van időnk.. annyit írt h ő nem tiltja meg, úgylegyen.. de direkt nem írtam neki előtte semmi olyat, erre most én érzem magam rosszul :( Mit csináljak?
2010. jún. 19. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
hagyd, hisztis f.sz... ha nem tudja megérteni, hogy te még nem vagy szerelmes(vagy esetleg nem is leszel?) akkor az az ő baja, ne neked legyen bűntudatod!
2010. jún. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne hagyd. biztos érzékenyebb az átlagnál, reménykedett, hátha szereted és csalódott. töltsetek együtt időt, ha meg tudod akkor meg fogod szeretni, ha nem akkor nem és tiszta sor
2010. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát őszintén én kezd(t)em nagyon megkedvelni, meg amúgy is megbeszéltük h nemsokára lesz egy 3 napos program a közelben és ott jobban megismerkedünk.. csak ez egy kicsit rosszul esett :S tudom róla h érzékeny típus, csak akkor is..
2010. jún. 19. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!