Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szőrös egy nő karja milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szőrös egy nő karja milyen véleményetek lesz róla? Mai világban mennyire "baj" ha egy nő nem akar azzal szórakozni hogy eltüntesse mert őneki jó így is?

Figyelt kérdés
2018. júl. 28. 18:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
15%
Mi az, hogy őneki? Egyébként adjon magàra és szőrtelenítse ha gàz. Ennyi kb 10perces malőver férjen bele az életébe havi egyszer.
2018. júl. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
9%
Engem zavar. Egy nő ne legyen szőrös. Lehet lepontozni
2018. júl. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Talán ilyesmi vagy kicsit erősebb de lehet csak én hiszem/látom erősebbnek.

[link]

2018. júl. 28. 18:57
 4/26 próbálokkedveslenni ***** válasza:
0%

Én a minél kevesebb szőr, annál jobb típus vagyok, de van amennyi belefér.

Élőben lehet csak eldönteni, hogy az összképbe belefér-e vagy sem.

2018. júl. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
17%
Ha egyébként jó formás csaj ,akkor nem érdekelne a dolog.
2018. júl. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
61%

Én soha nem gondoltam eddigi életem során hogy a karomat szőrtelenítsem. Mégis minek? :D

Tiszta hülye vagy ha szőrteleníted. Ettől még nem lesz senki igénytelen, hogy természetes marad.

2018. júl. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem érdekel.
2018. júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
54%

Én mindig azt mondom, ha egy nőnek van esze az fönyeremény. Olyan kevésnek van, hogy ilyen apróságokra nem is tudok emellett gondolni.

Persze tudom hogy soknak van, csak internetes ismerkedésnél abból szokott hiány lenni. És te interneten tetted fel a kérdést.

2018. júl. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsés (nő) vagyok, teljesen sima a bőröm, nem kell szőrtelenítenem.Viszont részemről alap,hogy ahol van, és nemkívánatos, onnan leszedem. Ezzel így lennék ha a karomon lenne akkor is. Kivéve ha szőke,enyhén pihés, alig észrevehető lenne.
2018. júl. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
Miert lenne baj? Inkább az a baj, ha valaki ilyeneken problémázik, bár én nem ismerek ilyen férfiakat.
2018. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!