Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért húznak fel itt egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért húznak fel itt egyes kérdések, ha boldog párkapcsolatban élek?

Figyelt kérdés

Az olyanok, mint hogy "Miért érzéketlen/aljas/ aranyásó/ribi minden nő?" meg a "Normális átlagos pasiként egyedül halok meg?" félék.


És azok a válaszok, amik szerint minden nő egy sz.r és csak dugni jó, meg nem létezik jó kapcsolat mert a nő mindent elront, stb. És hogy eleve csak jó pasik lehetnek kapcsolatban, a nők a maradék 80%-ot semmibe veszik netán ki is röhögik.


Kábé megsértve érzem magam, mert tudom, hogy mindez egyáltalán nem igaz. És, hogy nem lehet meggyőzni azokat, akik így gondolják. Miért veszem ezt annyira magamra?


(És igen, az is bánt, amikor a férfiakat általánosítják úgy, hogy az agyuk helyett a farkukkal gondolkodnak, mindegyik egy féreg, stb stb.)


2018. júl. 30. 09:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%

Ugyanígy vagyok. Az ostoba emberektőp migrénem van, azoktól pedig, akik másokat is félretájékoztatnak meg egymásnak adják a szenny tanácsokat, még a vérnyomásom is megugrik.


Egymást bässzák el az emberek itt is, máshol is. De főleg itt. Azáltal, hogy a saját nyavalyájukat tényeknek, segítségnek és kérdéseknek álcázzák. Ha lesz gyerekem és a gyakori ilyen fertő marad, nem hagyom, hogy olvassa. Még a végén egy életre valami elmebeteg véleményét tudja magáénak a másik nemmel szemben, amit valami tudathasadásos unatkozó marha idefröcsögött. Esküszöm, más fórumon nincs ilyen beltenyészet, innen meg csak-csak nem képesek kivágni azt a pár 30-40 százalékos sérült embert, aki segítség helyett csak önti ide a destruktív szemetet.

2018. júl. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
9%

#6 a tinder, és az okcupid statisztikái + a tapadztalatok. Nem, ez nem olyan, csak ti próbáljátok úgy beállítani, mert nem illik bele az önmagatokról szőtt mítoszvilágba. Ez frusztrál titeket, megpróbáljátok eltűntetni mindenhonnan. Ha ez nem lehetséges, akkor hitelteleníteni.


És nem élsz boldog párkapcsolatban, max azzal áltatod magad :)

2018. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
9%
Mellesleg én nem szoktam hangoztatni a 80/20-ast, csak tudom, hogy igaz.
2018. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
80%
"Ez frusztrál titeket, megpróbáljátok eltűntetni mindenhonnan. Ha ez nem lehetséges, akkor hitelteleníteni." a zsidókról beszéltek így a nácik azt vágod? Anyádat is egy kalap alá veszed az összes nővel?
2018. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Annakidején lehettem olyan 19 éves mikor erre az oldalra látogattam először. Gondjaim voltak a párkereséssel mondjuk mostanában is, de akkoribban az önbizalmam a béka feneke alatt volt.


Nagyon sok olyan választ láttam, amiket te leírtál, hogy "a lányoknak egyáltalán nem számít a személyiség csak a külső", "ha nem vagy valami jóképű akkor sok pénzzel kompenzálhatsz", "el ne mond, hogy szűz vagy, mert kinevet ott hagy", és persze olyanokat is "hogyha férfi vagy akkor nem válogathatsz" stb.

Ez nagyon negatívan hatott rám, mert abban a hitben éltem, hogyha ezt megtapasztalták akkor biztos így van és elkezdtem én is felszínesnek tituálni a nőket.


Aztán mióta összeszedtem magam már rájöttem arra, hogy a nőgyűlölet tombol itt. Régebben annyival könnyebb volt a dolog, hogy a szülők egymáshoz adták a gyereküket, és nem kellett foglalkozni a párkereséssel. Így született meg az a szerep, hogy a férfi egész nap dolgozik, ő keresi a pénzt, a nő meg takarít, főz és a férjét kényezteti. Annak a kornak az volt a hátulütője, hogy nem volt ahhoz szabadságod, hogy megtaláld a párod akivel jól érezd magad, hanem megmondták, hogy kivel leszel együtt. A másik, akkoribban a nő volt a másodlagos nem, nem lehetett véleményük, nem volt fontos, hogy ő is kielégüljön, nem tanulhatott, nem szavazhatot stb.

Azt vettem észre, hogy az itteni nőgyűlölködők abban a korban élnének szívesen és zavarja őket, hogy egyenjogúságot kaptak, mert ez csak a nőknek jó és visszakéne állítani a régi rendszert. Látszik az, hogy második nemként tekintenek rájuk és azt hiszik, hogy ők vannak elnyomva.


Igen vannak anyagias nők és fújolják, szidják, leribizlizik őket. De nem veszik észre azt, hogy ebben nekik is van felőlösségük? Abban, hogy mai napig tárgyiasítják őket? Persze tisztelet a kivételnek, akinek nem inge ne vegye magára. Nekem nem elég az, ha van formás feneke, melle mellé karcsú is. Ez édes kevés ahoz, hogy érdeklődjek iránta, mert ha megszólal és nem tud normálisan kommunikálni, a pénzköltés neki az első, onnantól nem fog érdekelni. Az lenne a normális, ha a férfiak ebből nem kérnének, lenne alap erkölcsi igényük a nők fele, amibe nem fér bele az anyagiasság, kigyúrtság akkor sokkal kevesebb anyagias csaj lenne, mert nem lenne rájuk kereslet. Ehelyett mit csinálnak, lemennek az edző terembe, lőnek egy pár szelfit, persze úgy, hogy a kocsijukkal pózolnak, felnyomják instára és így csajoznak.

Ezek után mondják azt, hogy jaj minden nő ilyen felszínes anyagias nem veszik észtre azt, hogy legnagyobb részt ők felelősek ezért. Nem asszisztálni kéne az anyagiasság mellett, hanem felszólalni az ellen és nem csak azt nézni, hogy jaj de szexi a csaj, hanem a belső értékeit is.

Azt se értem, hogy minek kell az utcán összevissza bámulni a csajokat, azt se hogy minek kell csajozni. Olyan hülyeségnek tartom ezt, úgy kéne ismerkedni, mint a többi emberrel és nem macsóskodni. Ugyanolyan emberek, mint mi nem kéne másként tekinti rájuk.

2018. szept. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!