Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok képes párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok képes párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Valamilyen szinten vágyok rá, de ha találok valakit, aki jó “alany” lenne, egyszerűen megijedek, bizonytalan vagyok, hogy tényleg jó választás-e, és ha jön valaki más, akkor már az új sokkal izgalmasabb. És például többedik randi után sem érzem azt, hogy hiányozna a partner, akkor sem, ha jól érzem magam vele. Egyszer ugyan nagyon szerelmes voltam kb 1 éve, akkor hiányzott, de azóta sem találkoztam ilyen emberrel, pedig sok szimpi sráccal randiztam. Mi lehet a gond? :/ Ne erőltessem, majd jön magától?

22L



2018. júl. 30. 12:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanígy vagyok a nőkkel. Végül meggyőzöm magam, hogy nem akarok idegroncs lenni aztán inkább randira sem hívok senkit.
2018. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretek randizni..csak mindig mással lol. 2-3 randi után bárkire ráunok.
2018. júl. 30. 12:51
 3/25 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, hogy nagyon rágörcsölsz. Olvass néhány könyvet párkapcsolati témában. Pl. az 5 szeretetnyelv című könyvet. Foglalkozz önismerettel is, mert még nagyon bátortalan vagy.

Ne félj, minden fog menni magától a megfelelő partnerrel együtt.

2018. júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Fordulj szakemberhez.
2018. júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te vagy az újabb ok amiért nem.
2018. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%

Ha mákod van jön olyan de ki vagy égve inkább úgy tűnik. Ha már csak az újdonság tud felizgatni mert elunod a másikat elég gáz. Főleg ilyen fiatalon kiégni. Bár mai világban nem is csodálkozom. Mert még tegyük fel rosszak a partnereid és azért lépsz le megértem de hogy ennyire könnyűvérű nőcske legyél...

Én 23/L vagyok eddig volt egy majdnem 4 éves kapcsopatom most egy 3 évesbe vagyok. Mindegyik alatt látok jó pasikat és próbálkoznak de ne haragduj én nem vagyok ribnc. Ha párkapcsolatot akarsz inkább állítsd át rá magad ha meg partnereket akkor ne utt szóramozz. Mitől ijedsz meg hogy többet jobbat nem próbálhatsz ki az elköteleződéstől? Akkor ne akarj kaocsolatot mert nem való neked. Tudod valamit valamiért. Ha meg még mindig azt a srácot szereted akibe 1 éve voltál szerelmes teljesen mindegy mit csinálsz... itt nem igazán tudjuk ezt megoldani neked kéne ezt rendbe tenni magadba hogy mit akarsz mi lenne a legfontosabb neked most!

2018. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
50%
Hiaba patyolgatod. Elozo valaszolo. Latszik, hogy no vagy. Véded a kerdezot mert no. Pedig nagyon nagy hibak vannak benne. Az ilyenekből lesznek az aranyasok, a van valakim, de nem tudom minek. Azok is akik leszarjak a parjukat....es kihasználják.
2018. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
47%
Ezt mondtam eldöntheti hogy ribnc vagy rendes nő lesz... csak nem akartam csúnyán fogalmazni. :D én ugyanúgy nem bírom ezt a korsztályt tisztelet a kivetelnek.
2018. júl. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Na azért álljunk le a vadaskodással. Nem tehetek arról, hogy érzelmileg valami gátat szab annak, hogy bárkivel komolyra forduljon a dolog. Ilyenkor persze lehet szarral dobálózni, de mondjuk megértőnek is lehet lenni, mert nem biztos, hogy azért váltok partnereket, mert annyira jó ribiskedni(bár pont nem érdekel, ki minek hívja ezt), hanem mert mondjuk szó szerint képtelen vagyok párkapcsolatra, holott vágyok rá. Lehet a szüleim válása utáni trauma ez? Volt már valakivel hasonló?
2018. júl. 30. 12:59
 10/25 A kérdező kommentje:
#8 Ha ez ilyen kva egyszerű lenne, hogy csak “eldöntöm”, akkor szerinted mi a francnak írtam ki kérdést róla? Mondjuk én vagyok a hülye, hogy pszichológiai témában noname laikusokat kérdezek, akik inkább csak kötekedéshez keresnek alanyt :D
2018. júl. 30. 13:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!