Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tehát azt írom, szép vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehát azt írom, szép vagyok és vonzó, akkor az lefordítva: beképzelt qrva vagyok, aki bunkó, és a barom, de helyes és gazdag pasikat hajtja?

Figyelt kérdés
A másik kérdésem, ha azt írom, nem jön be egy férfi, aki amúgy tök rendes velem, akkor az egyúttal azt is jelenti, a bunkö, agresszív, kihasználós, barom pasikra bukom?
2018. júl. 30. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
17%

No vagy!!! Hibas!!! Te vagy a hibas!

Es a valasz mindket kerdesre.

IGEN

IGEN

2018. júl. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
A Gyakorin igen, a való életben már nem így működik.
2018. júl. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Beképzelt az vagy, igen. Önmagukról ilyesmit csak a beképzeltek szoktak mondani.
2018. júl. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Inkább ostoba vagy, hogy ennyire befolyásolnak téged az itteni válaszok.
2018. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Aha, értjük, tehát ha jól is nézünk ki, adjuk elő, hogy "jaj, ronda vagyok, nem is vagyok szép", mikor mindenki beismerné, hogy de, igenis jól nézünk ki, csak azért, hogy néhány balfa$z pasasnak ne sértsük az egóját?

Már az igazságot is el kell hallgatni, letagadni, hogy ne jöjjön elő a kis komplexusotok?

Szánalom a köbön...

Ja, meg adjunk esélyt olyannak, akitől hányunk, csak nehogy sérüljön a lelke... Meg nyilván azért nem jön be, mert túl rendes.

Kötelező mindenkivel lefeküdni talán?

Ja, aki megteszi, az meg a büdös kurwa...

Szépen vagyunk....

2018. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Ezen az oldalon meg ezeknek a mixe vegyítve mindennel, de a lenyeg ez.


Az itteni kedves cuki aranyos szerethető pasik csak segíteni szeretnének nekünk, hogy a helyes úton járjunk.(kár, hogy sem hang sem grimasz nem csatolható)

2018. júl. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Nincs ezzel semmi gond, csak az emberek nem szoktak ilyennel dicsekedni, hogy én ilyen meg olyan szép vagyok.


Mondjuk az instagram tele van ezzel csak oda elég ha képeket raknak fel, ott úgy is mindenki azt hiszi magáról ,hogy szupermodell

2018. júl. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!