Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan srác/pasi/férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan srác/pasi/férfi vagy kinek mi tetszik, aki nem várja el egy nőtől, hogy mindig mindenhol teljesen szőrtelen legyen?

Figyelt kérdés

Életem egyik legnagyobb tragédiája a szőrtelenítés, mert eleve szőrösebb típus vagyok (nem, nincsen semmilyen betegségem, egészségügyi problémám és ez csak szimpla genetika) és ennek tetejébe még nem is találtam olyan módszert, amely bevált volna. Szoktam szőrteleníteni, mert nem akarok úgy kinézni, mint egy jeti, viszont soha nem volt és nem is lesz hibátlan, tökéletes, sima bőröm. A borotva vált be a legjobban, de sokszor még attól is kivörösödik, kipattog, sebes lesz és nagyon gyorsan vissza is nő a szőröm. Mivel fehér a bőröm és sötétek a szőrszálak, ezért hamar meg is látszik, viszont nem akarom minden áldott nap nyúzni a bőrömet, mert attól csak sokkal rosszabb lesz. Nekem sem tetszik és én sem örülök neki, de ez van és nem tudok vele mit csinálni.


Van olyan, aki ezt el tudná fogadni vagy mindenki elvárja, hogy a nő teste mindig full sima és puha legyen, mint a babapopsi?


2018. júl. 30. 22:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%

Én is szívok vele, előfordul párszor, hogy begyullad, kipirosodik borotválás után a bőröm. Emiatt sokszor veszek fel hosszúnadrágot, még ha meleg van akkor is.

Kolléganőimnek mindig tükörsima lábuk van, én meg szenvedek mindennel.

Szeretnék én is makulátlan és tükörsima bőrű lány lenni, akitől elolvadnak a pasik, de sajnos nem vagyok.

Ilyen undorító maradok...

2018. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
8%
Unalmas már ez az állandó szőrözés...
2018. júl. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
27%

Mostani barátom volt az egyetlen aki elvárta hogy mindig babasima legyek (mondanom sem kell hogy én is az erősebb szőrű fajtába tartozom.) Lábam epilálltam, intimen borotváltam, de miután a lábam már naponta kellett epillálni, a puncim meg vagy gyulladt és nyúzott, vagy érdes volt- részben az ő kívánságára áttértem a gyantázásra, kozmetikussal. Aki így szokott szép lenni az tudja mivel jár; 10 napig babasima, bársonyos bőr, majd pár nap gyulladásos, benövéses szakasz, aztán kb 2 hét alatt éri el a gyantázható méretet. Erre rájön a kiszámíthatatlan munkarendem, és a kozmetikusom túltelítettsége...


Vagyis jó fél éve már a barátomnak szinte fel sem tűnik hogy időnként mindenhol szőrös vagyok... :D Persze azért igyekszem nem eljutni a jeti szintre, de tény hogy pár hétig azért tud csúnya lenni. De mondom, már annyira nem szól érte. Elfogadta. Innen is látszik hogy már nem csak a szex fontos velem (igen, sokáig csak szexkapcsolat volt, némi lelkizéssel.)

2018. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Tv-ben láttam régen talán Amerikai párt akik full naturak voltak. A nőn 0 smink és szőrös volt mindenhol ahol szőr nőtt rá... és mégis nagy volt a szerelem köztük, jól elvoltak. Semmi kivetnivalót nem láttam rajtuk sőt az volt a gondolatom ahogy néztem őket hogy milyen jó nekik, együtt közösen tesznek magasról a társadalmi hülyeségekre... Mert nem attól lesz boldog az ember vagy jó a kapcsolat hogy szőrös-e a nő hónalja vagy sem.

Ugyanúgy élték az életüket mint mások, a környékbeliek megszokták őket, stb és vágytam rá hogy nekem is ilyen kapcsolatom legyen.

Kifolyik az agyam lassan az emberi hülyeségektől főleg hogy nem bírnak az emberek csak magukkal foglalkozni, ha valaki csupasz akar lenni hát legyen nem szólom meg érte de persze fordítva ez már nem igaz mert miért is lenne... akkor sokkal békésebb élete lennne az embereknek de nem mert bele kell állni abba aki nem követi birkamód a hülyeségeket. Ezt már az iskolában szánalmasnak tartottam... de hát sajna az intelligencia csak nyomokban fedezhető fel sokakban.

2018. júl. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ki mit vár el, de akikkel tartós kapcsolatra léptem nem ijedtek meg egy kis prémtől itt-ott.


Nyilván hasonló a hasonlónak örül, akinél elvárás a simaság minden zugban, gondolom ők maguk is ezt nyújtják cserében.

2018. júl. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
51%
Ugyanilyen vagyok - fehér bőr,sok sötét szőr.Ha meg akarsz tőle szabadulni: IPL.Nem olcsó,de nagyon megéri.
2018. júl. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Van testszőrzet nyírógép. 10-15 ezer körül van. Én azt használom, naponta lehet használni, sima lesz a böröd tőle.
2018. júl. 31. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez. Nekem mondjuk az epilátor egész tartós eredmény egy hétig, de cserébe fáj és múltkor lefotóztam az epilátorom bikini vonal után, hogy tiszta vér volt, annyira durván erős a szőr ott. Szóval nem csak az, hogy kellemetlen és sokáig tart leszedni, hanem kb önkínzás. De a barátom nem várja el, a punci szőrnek kifejezetten örül, úgyhogy ott a dombon hagyok meg egy picit a kedvéért. De exeim se voltak hisztisek. Szerintem akinek már volt dús, sötét hajú barátnője, az látott már szőrösen lányt.
2018. júl. 31. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Igen,vannak ilyenek, sőt bármily fura,olyan is akad akinek tetszik a szőr egy nőn.Én szó szerint mindenhol szőrös vagyok,a megszokott helyeken pedig különösen sok van és nagyon erős.Nyilván igyekszem kordában tartani, de nem mindig mindenhol vagyok tükörsima és például télen nem szőrtelenítem magam.Az eddigi barátaim mind elfogadták,nem volt emiatt gond.
2018. júl. 31. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Ohh engem is megáldott a genetika rendesen :))

Nem igazán tudok mondani olyan pontot magamon, ahol nem nő szőr. Has, mellkas, mell, hát, fenék.. mindenhol :) és nem sima kis pihécske meg csíkocska, hanem 1 centis fekete sűrű vékony szálak. Gyanta, epilátor esélytelen, kozmetikushoz nem mertem elmenni vele, mert szívrohamot kap :D 120 ezres ipl lézeres gépezet kudarcot vallott, féléves napi használat után is max a lábamon vettem észre valamilyen szintű javulást, úgyhogy kuka az egész. Dokinál is voltam de semmi bajom, úgyhogy kénytelen voltam megbékélni vele, és bevásárolni borotvából :D páromat szerencsére nem zavarja, de a kényes részeket úgyse engedem hogy lássa szőrösen. És ahogy fentebb említették, strandképesnek lenni beletelik egy pár órába és egy pár borotvába :))

Fogalmuk nincs a szőke/gyenge szörzetűeknek mennyire szerencsések.

2018. júl. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!