Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti örülnétek neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti örülnétek neki, ha csak szexre használnának titeket?

Figyelt kérdés
A nők többsége nem örül ennek, de mi a helyzet veletek? Mikor azt érzitek, hogy csak 1 darab hús vagy a nő szemében?
2018. júl. 31. 09:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Soha nem hoznám magam ilyen helyzetbe.
2018. júl. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Mindig ilyenbe mentem bele csak, mióta van párom. Szerencsére, sok nő, nem is akar többet.
2018. júl. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2.! De egy undorító vagy! :D
2018. júl. 31. 09:08
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
Miért lennék uindoritó? Mint irtad, csak egy élő, használati tárgy vagyok. Az nem u8ndoritó számodra, hogy egy darab húsnak használnak, házasságban, kapcsolatban élő nők.
2018. júl. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%
Nem örülnék neki, ahogy a legtöbb normális ember sem. Mondjuk nem is fenyeget ennek a veszélye.
2018. júl. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Ez is pusztán nézőpont kérdése. Én nem érezném magam sem egy "darab húsnak" sem "használati" tárgynak. Sokkal inkább egy szerencsés embernek, aki épp spórolja a nyűgöket és van annyira vonzó, hogy kelljen valakinek csak erre, ingyen úgy hogy lópikulát sem invesztál bele.

Ha lennének érzéseim az kicsit árnyalná a dolgot, de nem drasztikusan. Hisz még mindig jobban járnék, mint a semmivel.

2018. júl. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Mindig a bizonytalan és alacsony önbecsülés indikálja ezen kérdéseket.
2018. júl. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%

"A nők többsége nem örül ennek"


Megkérdezted a nők többségét?

Miért mész bele olyan kapcsolatba, ahol "szexre használnak?"

Egyáltalán akkor, minek mész bele bármilyen kapcsolatba, ha frigid vagy?

2018. júl. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%

Használnának? Miért én nem használnám azt a nőt kölcsönösen arra? Ha már belemennék akkor értelemszerűen örülnék neki. Ha nemet, akkor értelemszerűen nem. Felfogás kérdése.

Én úgy élném meg, mint egy kellemes pár perces kikapcsolódás, mert "se kutyám, se macskám".

2018. júl. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Ha előre letisztázott szexkapcsolatról van szó, akkor ezzel semmi bajom nem lenne, de abban az esetben, ha hiteget és nem őszinte, rosszul esne, ha csak szexre kellenék. 28/f
2018. júl. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!