Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire értesz egyet azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire értesz egyet azzal, hogy a mai nők többsége a Hermione Granger nevű karakter jellegzetességeit viseli magán?

Figyelt kérdés

Okoskodnak, azt hiszik, hindig nekik van igazuk. Továbbá prűdek,konzervatívak, képtelenek mások nézeteit megérteni.


Nem csodálkoznék, ha a karakter megalkotását egy az egyben a mai nők inspirálták volna.


2018. júl. 31. 11:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Hermione Granger pont nem ilyen :D se nem prűd, és főleg nem konzervatív! Hermione példakép lehet férfiak számára is.


Szerintem te vmi rossz fanfictiont olvastál az eredeti könyvek helyett.

2018. júl. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Valóban nagyon távol áll a leírásod a karaktertől. Egyáltalán nem igazak ezek rá.


A keserűségedet pedig ne úgy éld ki, hogy általánosítasz, persze, vannak ilyen nők, de jó ha tudod, hogy vannak ilyen férfiak is. Nem minden nő ilyen.

2018. júl. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Mutass egy olyan jelenetet a 7 könyvből, amikor Hermione nem ilyen volt, mint amilyennek leírtam.


A 7-ben még Ront is megverte, mert ugye akkor is neki volt igaza, és tök mondegy volt, hogy a srác logikus magyarázatot adott az eltűnésére...

2018. júl. 31. 11:28
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Ezt erősen a negatív oldalra hangsúlyoztad ki.Hermione lehet, hogy kissé tudálékosnak hat, de szorgalmas, lojális, megbízható, remek barát, és nem könnyűvérű.
2018. júl. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

2-es: nem vagyok megkeseresve, mert bármikor találok csajt, nincs problémam az ismerkeséssel.


De ettől még megvan a véleményem a csajokról - amit élőben azért nem nagyon hangoztatok, mert rögtön vesztenék egy pár szexpartnert. :D De ez egy anonim oldal.

2018. júl. 31. 11:30
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert te biztos nem lettél volna mérges, ha a szerelmed hónapokra eltűnik (amúgy nézd már meg, hogy Ront és Harryt mennyire agresszívvá tette a medál, Hermione meg ugyanúgy beszerezte a kaját, főzött a fiúkra, sorra olvasta a könyveket hogy segítséget találjon. Ron mit csinált? Panaszkodott a kajára, morci volt mindenkivel és egész nap csak feküdt az ágyán.)
2018. júl. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szerintem meg, ha Hermione pontosan olyan értelmes nő lett volna, amilyennek látszik, akkor elfogadta volna a logikus magyarázatot. Hol volt ilyenkor az esze? Ezzel is bizonyította, hogy tipikus nő, akit az érzelmei irányitanak. A nagy tudás nem volt más csak magolás, egymásra halmozott információk, amikből hiányzik a logikai kapocs. Talán a felét sem értette annak, amit megtanult. Pont mint a mai nők: számos lány egyetemet végez, de ez kicsit sem látszik rajta.
2018. júl. 31. 11:38
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szóval sohasem ragadhatják el az érzelmei?


(Amúgy akkor Ron és Harry is tipikus nő, mert sokszor az érzelmeik alapján döntöttek? Én Harryt nagyon utáltam sokszor emiatt, nem gondolkodott logikusan csak belement a hülyeségbe. Persze ez férfiaknál a "bátorság" nőknél meg a "ez se tud racionálisan gondolkodni, az érzelmei vezetik".)


Akármit is mondasz, a két férfi főszereplő sokkal hamarabb elvesztette a logikai gondolkodását az érzelmei hatására.


Plusz ne feledkezzünk meg arról, hogy a sztori gyerekekről szól. Egy 17 éves sem felnőtt, és a hetedik részben ennyi idősek voltak.

2018. júl. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Na, megint egy kisebbsegi komplexusos, nogyulolo megmondoember, akinek mindig igaza van 😁
2018. júl. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Fontos megjegyeznem, hogy Hermione Granger nem csak okoskodott, hanem okos is volt és mint ilyen, gyakran igaza is volt. A prüdéria nem igazán derül ki, de ha jól rémlik házas lett. A mások nézeteinek megértését nem tudom hogy tolta, mert nem rá figyeltem konkrétan (Dumbledore volt a kedvencem) :D.

32/f

2018. júl. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!