Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennétek vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennétek vagy inkább szakítanàtok?

Figyelt kérdés
Pàrom a fejébe vette, hogy a tőlünk kb tíz kilométerre lévő vàrosba akár költözni. Apósomnak ott van hàza így azt mondta oda költözhetünk. Viszont én nem szeretnék mivel én megszoktam a vidéki életet, csend, nyugalom stb. Szeretem a pàrom és nem tudom mit tegyek, ő eldöntötte, hogy ebben az évben költözik. Semmi kedvem...
2018. máj. 17. 08:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%
Melyik a fontosabb számodra, a csend/nyugalom vagy a párod? Hmm?
2018. máj. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Mindkettőt. De egy kétezer lakosú települést nem szívesen cserélném le egy kb hatezer lakosú vàrosba ahol nagy a zaj.
2018. máj. 17. 08:53
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

És az a környék nem elég nyugis számodra, ahova költöznétek? Városban is vannak nagyon kellemes, csendes, nyugis környékek.


Mi lenne a munkával? Kellene másikat keresni?


A ház csak névlegesen apósé, vagy ő ott lakik, és vele költöznétek össze?

2018. máj. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Mit veszíthetsz, ha megpróbálod a városi életet? Lehet, hogy megszereted idővel. Ha meg nem, még mindig visszaköltözhetsz vidékre. Azért a 6ezer lakos nem olyan horror, a 10 km meg nem táv. Ha meg sem próbálod, akkor elveszíted a barátodat.
2018. máj. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én lakok az is 6000 fős. A főút valóban nagyon zajos, de van rengeteg kis utca ahol csak a madarak csiripelnek (meg a szomszédok füvet nyírnak)

Bennem is az merült fel első kérdésként hogy após is ott lakik e. Meg miért akar ilyen kis távra menni? Albérletben vagytok? Lusta napi 10 kmt autózni (vagy buszozni) a munkahelyre? Ha albérletből mennétek akkor megértem (kivéve ha ott az apja is), de ha csak lusta akkor arra nem tudok mit mondani :D

2018. máj. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
A hàz tulajdonképpen egy használaton kívüli apartman. Tehàt közel a strand, szórakozóhelyek ilyesmik. Én nem dolgozom, pàromnak meg sűrűn van ott dolga.
2018. máj. 17. 09:18
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen logikus lenne a költözés, a párodnak ott amúgy is van dolga, te amúgy sem dolgozol, és nem apóssal kell együtt élni. Egy 6000 fős település azért még nem Budapest, és még Budapestnek is vannak falusias hangulatú csendes részei, szóval a helyedben megpróbálnám, nincs nagy kockázat.
2018. máj. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Mi van akkor, ha nem sikerül? Utàna csak még jobban megbàntanàm a pàromat. Azt kifelejtettem, hogy van egy kislányom és neki sem tenne jót, ha mindig màs oviba jàrna.
2018. máj. 17. 09:46
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

8 de a hatezer fősben könnyebben találnál munkát.

10 km meg nem táv, amíg nem dolgozol simán viheted a régi helyre a lányod.

2018. máj. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nekem nincs jogsim és mi van, ha napközben érte kell mennem.
2018. máj. 17. 10:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!