Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában merre lehet egyéjsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában merre lehet egyéjszakás kalandot kereső pasikra vadászni?

Figyelt kérdés

Megjelent némi igényem a testiségre, de kapcsolatot nem igazán akarok. Olyan szórakozó vagy esti klubot tudnátok mondani, ahol van választék kalandot kereső pasikból.


Csak személyesen ismerkedek, pláne ilyen célból.


2018. aug. 5. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Fogas kulgoldiek tarhaza, Dobozban inkabb magyarok. Olyan helyet javaslok, ami kicsit elitebb, vagy van vip resz, na ott iszonyat jo pasik vannak. Igaz, hogy a legtobb a penze miatt bekepzelt, de az agyba egy alkalomra jok az olyanok.
2018. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Eddig nem az volt a gond, hogy altalaban a legtobben egyejszakara mennek ra?

Akkor ez jo hir, ha nem igy van... <3

2018. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hol nem? :)

Ha konkrétabb segítséget vársz, legalább egy várost írj, ahol szórakozni mennél.

2018. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az, hogy a többi nőt az zavar, hogy a pasik széditik őket, engem pont hidegen hagy, hogy mit csináltok. Évente néha kettő, rámtör, hogy egyet szexelnék. Ennyi.

Legjobb külsejű szagú pasi jöhet, kielégit, és szépen megy a dolgára. A többi időben meg észre se veszlek titeket

2018. aug. 5. 17:31
 5/11 A kérdező kommentje:
Bp
2018. aug. 5. 17:32
 6/11 A kérdező kommentje:
A privátokat olvasatlanul törlöm
2018. aug. 5. 17:40
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
36 ev alatt meg soha nem talalkoztam olyan pasival aki csak egy ejszakat akart volna, most pedig mar ferjhez mentem, de sztem a csak szexet akaro pasik az csak egy mitosz, legalabbis en egyelmsem talalkoztam szoval nem tudom merre kene keresgelned.
2018. aug. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó sok boldogságot, de a kérdésemre teljesen haszontalan a válaszod
2018. aug. 5. 18:02
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Hős utca eleje, szétrakod a lábad, és egy óra alatt tízen is rád cuppannak. :D
2018. aug. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Törlöd a priviket?És ha abban rejlik a megoldás? Nemrég pont egy pasi írta,hogy mennyire szeretne ilyen kapcsolatot.
2018. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!