Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a megfelelő viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a megfelelő viselkedés egy ilyen nem komoly kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van egy lány,aki már 3 éve jó barátom.

Fél éve barátság mellett le is fekszünk egymással. Mivel ugye én amúgy is bíromőt ,hiszen barátok vagyunk, nem csak megdugom aztán csá.

Ugyanúgy elmegyünk moziba,beszélgetünk sokat, kb minden nap-2 naponta megkérdezzük egymástól hogy vagyunk stb. Plusz ugye heti 1-2x van szex is.

Mások kicsit máshogy csinálják,úgy hallottam.

Szóval melyik a jobb egy ilyen “kapcsolatban”?

1. Csak szex, semmi más, nincs közös program, találkozás 1-2 órára ami csak a szexről szól,nem alszunk szex után egymánál,hanem rögtön öltözés és haza,semmi összebújás,érzelgés,közös program nem fér bele, nyilvánosan nem mászkálunk együtt,barátoknak nem mitatjuk be.

2. (Ilyen a miénk): közös programok,beszélgetések(telefonon is), szex után együtt alvás,összebújás,csókolózás, alvás közben is ölelgetés stb. Barátok előtt is mutatkozunk együtt(nem párként).


Szerintetek melyik a normális? Az első annyira rideg és szerintem gusztustalan így viselkedni, a 2.ban viszont kockázatos hogy a lány többet gondol bele egy idő utám.

23F


2018. aug. 6. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan fene nagy barátok vagytok, miért nem tudjátok egymással megbeszélni?
2018. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az első változatot preferálom, mert az mindkét félnek jobb bár így is szerettek már belém... nálad egy kicsit más a helyzet, mivel barátod is az illető csaj én soha nem bonyolódtam pl. szexuális kapcsolatba olyan csajjal, aki a barátom én csak külsősöket szereztem erre. Nálatok belefér a mozi meg stb. mert ismeritek jobban egymást, de lehet ez , majd arra fog kimenni, hogy te vagy ő többet fog érezni, ami lehet nem baj, ha kapcsolatot akartok egymástól meg a tiétek már majdnem kapcsolat is így amúgy. 40F
2018. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Hat...nem nagyon szokott jo kisulni az ilyen extras dolgokbol. Teljesen mindegy, hogy melyik a jo vagy rossz viselkedes. Csinaljatok egy ideig meg, aztan dobbentek, valaki tobbet erez, a masiknak ez nem palya, igy megszakitja a dolgot, aztan a masik sir, ri, hogy “de miert??....Ábel!”

Es mi lenne ha inkabb szorosabbra kotnetek ezt? Pl kozold vele, hogy tobbet erzel (ha tobbet erzel).

2018. aug. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én úgy vagyok vele,hogy nem szabad többet éreznem és nekem minden fejben dől el.

Bírom őt, de valószínűleg nem működne, más életcélok, más felfogás.

2018. aug. 6. 11:52
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tehát teljesen úgy viselkedtek, mint egy szerelmespár, de nem vállaljátok fel, mert ha kimondod, hogy "Ő itt a baràtnőm" akkor bármi megváltozhat. Valójàban ettől semmi se lesz más. Mindegy, hogy ti ezt a kapcsolatot milyen cimkèvel látjátok el.

Erre majd rájössz, amikor hétfőn te dugod, kedd reggel együtt ébredtek, és kedd délután bemutatja a baráti társaságnak az új barátjàt, aki nem te vagy.

2018. aug. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Eleg erdekes ezt megfigyelni. Szoval mig vele vagy, atadod magad az erzelmeknek. Ugymond elhiteted magaddal, beeteted magad azzal, hogy “van erzelem”, de a hatterben sejtelmesen ott van a fejedben, hogy nem mukodne vele az eltero tulajdonsagok miatt.

Mond, kit akarsz te atverni?

Amugy csak palastod az erzelmeidet ezzel, simogatod az egodat, vagy jol esik iranyitani egy adott dolgot neked, mert amugy egy hianyos, tulzott hibas fiu vagy es ez jo neked most. Uralsz valakit. Dugni jo vele, meg egy ket erzelmes orat, napot eltolteni, mig erzed, hogy megtelsz, de tudod, hogy ez csak addig van, mig telitodsz. Aztan szabadulsz.

En valami ilyesmit sejtek az iranyodban. De kehet tevedek.

Akkor elnezest kerek.

2018. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Az a baj, hogy ti azt nem veszitek észre, hogy párkapcsolat nélküli"párkapcsolatban" vagytok. Fel meritek valamennyire vállalni a másikat, de teljesen nem. Szerintem komoly érzelmek is vannak ebben a kapcsolatban, de ez katyvasz, önbecsapás..
2018. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan, hogy "megfelelő" viselkedés egy kapcsolatban. Nem várja el senki, hogy adott minta szerint élj egy kapcsolatot. Élj úgy benne, ahogy neked és a párodnak a legmegfelelőbb. Ha igazán barátok vagytok olyan egyszerű kérdés feltenni azt, hogy ő mit gondol kettőtökről, mit szeretne a jövőben? És elmondani mindezt a te szemszögedből is. A másik meg az, hogy hülyeség, azon agyalni, hogy ebből amúgy se lenne komoly dolog, ezért nem lehetnek mélyebb érzelmek. Miért ne lehetnének? Ha majd valóban nem működik, akkor kiléptek vagy működőképessé teszitek.
2018. aug. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Már most egy komoly kapcsolatban vagytok, de oké...
2018. aug. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bocs de ez buta kérdés. Én nem értem soha azt amikor az emberek mástól akarják megtudni, hogy nekik mi legyen a jó. Úgy csináld/csináljátok ahogy nektek megfelel. Az élet ennyire egyszerű. Legalábbis ez a része.

Amúgy meg mint már írták többen, Ti már kapcsolatban vagytok csak nem bírjátok/akarjátok felismerni. És előre eldönteni, hogy nem működne...:-) na ne. Mi vagy Te jós? Az emberek változnak, az életcélok is, esetleg változtatnak rajtuk az emberek ha megtalálják a boldogságot stb. Garancia nincs, de előre nem tudhatod azt sem, hogy rossz lenne.

2018. aug. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!