Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Durva volt ezt mondanom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva volt ezt mondanom a férfinak?

Figyelt kérdés

Kezdtem unni a csipkelődő beszólásait. Persze ő nem gondolta komolyan, na dehát akkor is. Erre én hozzávágtam, hogy "mit akarsz te, még a kisöcsit sem tudod használni"


Azt mondja ez bántó. De az ő cukkolása is.

Ilyenkor mi a helyes?



2018. aug. 6. 14:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%
Én ezt lecsaptam volna: egy hatalmas barlangba egy jó barlangász is eltévedhet :)
2018. aug. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%

kisöcsi? az elején nem vágtam miről van szó.

Ezek után hogy cuccoljon meg téged? Tiszta ideg lesz!

2018. aug. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
A ferfiaknak csak addig vicces valami, amig ok piszkalhatnak masokat. Forditva mar rogton serto es nem vicces.
2018. aug. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
40%

hát, nem vagy egy úrinő, az innen is látszik.


megoldhattad volna elegánsabban is.

2018. aug. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
34%
Mert ő amúgy a te nőiességedet kritizálta?
2018. aug. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
70%
talán nem látod viszont a farkát egy darabig.
2018. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
65%

Semmivel sem vagy jobb, mint ő.


Ilyen embert IGNORÁLNI szokás, nem lesüllyedni az ő szar szintjére... :D Komolyan, nevetséges.

2018. aug. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

ugyan már... mikor működött az ilyen, hogy csak hagyd szó nélkül... főleg ha napi szinten is találkozik vele, elvégre nem tudjuk milyen férfi, milyen kapcsolatban vannak. az én munkahelyemen is be szoktak szólni, csipkelődnek, férfiakra jellemzőbb is a tapasztalataim szerint, hogy szexuális jellegű vicceket mondanak, ami nem feltétlenül jóleső...

én is visszaszólnék, valami durvát, hogy észrevegye magát, és többet ne mondjon ilyeneket. ha finomkodva szólsz vissza valamit, akkor csak azt gondolja belemész a játékba, és milyen jól elviccelődtök egymáson. nem fogja felfogni, hogy zavar. az ilyeneknek ez kell, hogy felfogja.

nekem is volt olyan téma, ami nem tetszett, és hiába mondtam, hogy nem akarok erről hallani, nem foglalkoztak vele és folytatták. hiába kértem normálisan...

ha pedig párkapcsolatot szeretne vele, kissé hülyeség lenne emiatt máris dobni, ha amúgy jó ember. szar, bántó vicceket mindenki mondott már élete során szerintem. csak aztán ne menjen a hiszti, ha visszakapja amit adott. ennyit erről, túl kell lépni rajta és kész.

2018. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!