Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti miért szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti miért szoktatok irigykedni egymásra? Miért olyan nehéz elfogadni hogy másnak jobb sorsa van?

Figyelt kérdés
2018. aug. 6. 16:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Irigykedek azokra, akikre nem akarnak a szüleik rátelepedni, mert az enyémek próbálnak, és ebből mindig van valami konfliktus. Irigylem azokat, akiket hagynak nyugodtan élni a szüleik. Próbáld ki, mennyire könnyű.
2018. aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
66%
Nem irigykedek senkire.
2018. aug. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudhatjuk kinek milyen a sorsa, tehát nem érdemes irigykednünk, én pl. sosem szoktam. Főleg azért nem, mert személyes tapasztalatom,hogy nem minden arany ami fénylik. Amit kívülről mi jobb sorsnak gondolunk az a négy fal között élve nem biztos,hogy az.


Ráadásul amennyit a kerék fel, annyit le..ha most valakinek könnyebb is az élete, jöhet egy betegség, anyagi nehézség, lelkiválság,családi, munkahelyi probléma és vége az idillnek.

2018. aug. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
57%
Messze áll tőlem az irigység hála Istennek.
2018. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem tipikus női tulajdonság, rengeteg férfi is irigy (itt is sokan irigyek az alfákra, izmosakra, magasakra, jóképűekre stb). Miért kell ilyen sötéten gondolkodni?
2018. aug. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
Kétlem, hogy másnak jobb sorsa van. Egészséges vagyok, van mit ennem, van hol laknom, a lakhelyemen és környékén békeidő van, rendelkezhetek a testem fölött. Ez bőven több, mint amit sok nő remélni mer. Az irigykedés abból fakadhat, hogy leragadunk a lálátszatnál. Mindenkinek megvannak a maga személyes tragédiái.
2018. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
39%
Itt senki nem irigykedik :D
2018. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
38%

Nem irigykedek azokra, akiknek jobb az élethelyzete. Sõt, gyakran az ilyen emberek inspirálnak, sok jobb helyzetū emberrõl inkább példát veszek.


Viszont az zavarónak tartom, ha valaki kérkedik, úgy viselkedik, mintha õ lenne a világ középpontja. Az ilyen ember nem szükségszerūen sikeres, vagy jó pozíciójú, de fenn hordja az orrát, másokat kritizál. Ez az embertípus rettentõen idegesítõ, pedig nincs föltétlenül jobb sorsa....

2018. aug. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%

Régen nagyon irigykedős voltam, de megtanultam, hogy két dolgot tehetek, változtatok azon, amin tudok, és elfogadom azt, amin nem.


Azóta csak inspirálnak az emberek.

2018. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
62%
A sorsát mindenki maga alakítja, ugye, drága Shrek42?
2018. aug. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!