Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti miért szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti miért szoktatok irigykedni egymásra? Miért olyan nehéz elfogadni hogy másnak jobb sorsa van?

Figyelt kérdés
2018. aug. 6. 16:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
69%
Szégyen nem szégyen én irigykedek. Irigy vagyok azokra a nőkre akiknek kisgyermekek van mert nekem sajnos nem lehet. Tudom nem szép dolog de nem tudok mit tenni.
2018. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
2%
A nők legtöbbje már csak ilyen. Mindig is rivalizáltak, mindig is rivalizálni fognak, akár a saját lányukkal is.
2018. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
18%
#20 Szerintem rossz emberek között mozogsz itthon. Legalábbis nekem sem a családomban, sem a baráti körömben nincsenek ilyen irigy, megkeseredett emberek, bár gondolom ez nagyban függ az anyagi helyzettől is. Aluliskolázottak között tényleg sok a rosszindulatú, irigy ember, de hidd el, nem csak Magyarországon.
2018. aug. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Az irigység nem egyenlő a rosszindulattal és nem iskolázottság függvénye. Ha valamit szeretnél, de egyszerűen nem lehet, és látod, hogy másnak megvan, igenis előtör belőled az érzés, hogy igazságtalanság, és igenis irigy leszel arra, akinek megadatott, és talán a kisujját sem kellett mozdítania, te meg vért izzadsz, akkor sem megy.

Valaki nagyon szeretne gyereket, és nem lehet neki, másnak meg könnyen jön. Nekem az egyetlen nagymamám, akit ismerek, kötekedő és rosszindulatú, másnak meg csupaszív nagyi jutott, amilyen az enyém soha nem volt, és egyre inkább úgy tűnik, hogy már nem is fog megváltozni, mert már megint azt hallottam, hogy kihúzta a gyufát egy másik unokájánál is. Vannak dolgok, amiket nem lehet helyettesíteni mással, vagy pótolni, vagy lecserélni, és a hiányérzet, meg hogy látod, hogy másnak megvan, generálhat irigységet, és ebben nincs rosszindulat, csak az, hogy nekem miért nem lehet, a másiknak meg miért igen...?

2018. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!