Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy srác nagyon nyomul rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác nagyon nyomul rám, elegem van belőle! Hogyan rázzam le kíméletesen?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit pár hónapja megismertem. Egyik közös havertól tudom, hogyy szerelmes belém (nem bejövök neki, hanem szerelmes)

Mióta ismerem, azóta neki is csak az az egy busz megy be a városba, amelyik nekem, ráadásul ugyanabból a buszmegállóból. Eddig amúgy egyszer sem láttam a buszon.

Nem tudtam mit tenni, nem tilthattam meg neki, hogy ne menjen azzal a busszal. És ugye dumálnom is kellett vele, mert rámköszönt. Ezért jópofiztam neki, de nagyon ki voltam tőle, alig vártam, hogy békénhagyjon.

Most végre nyár van, nem kell reggelente taliznom vele a buszmegállóban, hiszen nincsen suli.

De msot is minden nap zaklat szinte. Hívogat ide-oda, smseket írogat. Már azt hazudom nkei, hogy buliban vagyok, de akkor sem hagy békén. Már nagyon elegem van belőle. LEGutobb nagyon beszóltam neki, SMSben leüvöltöttem a fejét, de erre még ő kért bocsánatot..-.-

És mert jópofiztam neki, hiszen nem tudtam márt tenni, lehet, hogy az hiszi, hogy esélye van nálam, vagy bírom. DE NEM ÍGY VAN!! Leeshetne neki, mert sohasem sumáltam vele túlságosan, csak hát ottvolt és nemakartam, hogy berágjon rám, mert minden reggel taliztunk.

De már 1 hónapja az van, hogy elegem van belőle. Ha meghallom a nevét kiráz a hideg. Dühös leszek ha smst ír, vagy látom, hogy ő hív. Rosszul vagyok tőle! Azt akarom, hogy békén hagyjon örökre, mintha nem is létezett volna. LEszívesebben levágnék neki egy pofont, csak mert megisemrt engem. Egyszerűen utálom...CSak azért mert van.

Tudom nem szép dolog, de utálatot érzek iránta, mert már nagyon nyomul!

Mit csináljak? Hogyan rázzam le kíméletesen?

14/L


2010. jún. 20. 12:02
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
92%

szia! az előttem szólónak igaza van csak túl kedves.

Szerintem vegyél 1 jóó nagy levegőt hívd le valahová és mond meg neki hogy takarodjon a halálba rohadtul unod már a fejét. De ha gondolod legyél kíméletesebb én csak ennyit tudok mondani... 17/f

2010. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

ba.ssz le neki egyet.

vagy nézz ki úgy mint egy boszorkány, ne moss fogat 3 hétig, bűzölögj, csak leszáll rólad :D

sok sikert.^^

15/L

2010. jún. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

ma 15:54

Tudod mi az igazság? Ha lány vagy, akkor mindig is ilyen lányra vágytam. Ha így utasítottak volna el, akkor békében, veszekedés nélkül elváltam volna az adott lánytól. Nagyon jól látod a dolgokat. :) Saját tapasztalat, vagy valami más?

2010. jún. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

16:32 nem vagyok lány, csak lánynak adtam tanácsot. :)

A kérdése a kíméletes lerázásra vonatkozott. Amúgy az utánamjövő 15:58-as módszer is lehet eredményes, csak atombomba van elásva benne. Minek csináljon a kérdező magának egy ellenséget, ha el lehet kerülni. Határozottságra szükség van ebben a helyzetben, bunkóságra nincs, és ez a kérdező csaj érdeke. Persze végsőmegoldásként azt is lehet, ha másképp már nem megy, csak nem lehet tudni, hogy mikor csap vissza rá, ha egy embert megsért.

2010. jún. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!