Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért szeretnek ködösíteni és akadályokat állíani a fiú számára?

Figyelt kérdés
Azért hogy a fiú megdolgozzon érte, s azáltal hogy sokat dolgozott, jobban megbecsülje őket?
2010. jún. 20. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én úgy átgázoltam az akadályokon, amit a lány felállított, hogy lehetnék egy biomechanikus tank...
2010. jún. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most meg nincs semmi, csak hullaszag... Nem tudom, azt akarja, hogy betörjek a lakására, vagy mi?
2010. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Mert akkor érzem azt, hogy tényleg kellek neki.
2010. jún. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó: és mi van akkor, ha egy idő után (amikor már kb. hónapok óta nem adsz pozitív visszajelzést) egyszerűen belefárad a fickó a sz*ros kis játékba, és inkább elmegy egy másik, kedvesebb, nem játszadozós lánnyal?
2010. jún. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hónapokra gondoltam.;)
2010. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

12:34


Ott a pont! A lányok néha TÚLZÁSBA viszik az egészet, olyannnyira, hogy az már etikátlan, sőt, gusztustalan... Valóban kell egy kis játék meg flört, de semmit sem szabad túlzásba vinni... Egy idő után a fiú meg fel fogja adni, ha a lány annyira belemegy a játékba, hogy nem ad vissza pozitív visszajelzéseket (tehát túlzásba viszi a titkolózást), hanem elvárja, hogy a fiú gondolatolvasó IQ fighter legyen...

2010. jún. 20. 12:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen valahogy úgy,hogy kelletik magukat mert ez azt jelenti,hogy kellettek,de sose vigyétek túlzásba,mert jópasit nehezen fogtok találni,persze ahogy mi is jócsajt olyan ritka mint a fehér holló.


22F

2010. jún. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!