Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar ennyire gyereket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar ennyire gyereket a barátnőm? 24F

Figyelt kérdés

Ő is 24 éves. Nem rég végeztünk az egyetemen mind2 most lett egy jól fizető állása. Én még nagyon szeretnék 2 évet kettőnkre és a barátaimra hagyni. Utána elvenném feleségül és annyi gyerekünk lehetne amennyit csak akar. De ezt nem érti meg. Amióta nővére kislánya (5 éves és barátnőm a keresztanyja) itt töltött 1 hetet nálunk pesten azóta ilyen. 3 hete csak ezt hajtogatja, hogy neki gyerek kell most azonnal. Mondtam neki énis szeretnék, de nem állunk olyan helyzetben, hogy vállalni tudnánk. Szeretem a gyerekeket csak éretlennek tartom magam hozzájuk. De ő ezt nem érti meg. Folyamatosan megy a durca, hiszti, megsértődömség, sírás. Aztán másnap mintha mi se történt volna. Miért csinálja ezt velem mikor tudja, hogy mindenkinél jobban szeretem már 4 éve töretlenül? Más nőnek is van/volt hasonló viselkedése?

Köszi, hogy elolvastad🤙


2018. aug. 9. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Bár még csak 19 vagyok, de én is sokszor azt érzem, hogy most szeretnék egy kisbabát. Ez ilyen "tipikus" (najó, aki nem szeretne majd gyereket, annál nem) női dolog, nyugi.
2018. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem miért akarnak egyes nők már ilyen fiatalon szülni

Most végeztetek az egyetemmel , élni utazni szórakoznotok, dolgoznotok kellene sok időt töltsetek egymással

Nalam nincs ilyen viselkedés mert nem szeretnék szülni pláne nem ilyen fiatalon

Próbáld megbeszélni a baratnoddel hátha megérti

Ra értek meg a gyerek témával

24N

2018. aug. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

#1

19 evesen már arra vagyni hogy szulj ??ez olyan fura nekem

2018. aug. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

*Folyamatosan megy a durca, hiszti, megsértődömség, sírás. Aztán másnap mintha mi se történt volna.


Magához akar láncolni.Akár erőszakkal is.


Ha a kisember hozta volna fel benne az anyai ösztönöket, teljesen másképpen viselkedne.

2018. aug. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem ezzel akar magához láncolni, csupán feljöttek benne az anyai ösztönök. Szóval teljesen megértem a barátnődet, én is kb. 1 éve kezdtem el érezni, hogy már lassan szeretnék gyereket, pedig előtte úgy voltam vele, hogy sose szeretnék.
2018. aug. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Ő sem érett hozzá. Nem fogja fel, hogy azzal a gyereket teheti tönkre, ha olyan apának szül, aki nem tud igazán apa lenni, mert nincs ott agyban.
2018. aug. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Egyik haverom nője kattant be egyszer, hogy minden áron gyereket akar.

Aztán kiderült, hogy miért. Màr terhes volt. Valaki mástól.

De remélem nálatok nem így lesz.

2018. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Nekem a te gondolkodásod a szimpi és a logikus, teljesen korrekt.

Nekem úgy tűnik hogy a barátnőd itt a gyerek:D Komolyan, egy felnőtt, friss diplomás ember ennyire nem tudja felmerni a dolgokat? Egyreszt hogy még mennyit mindent megtehetne (de gyerek nelkül) masrészt higy anyagilag meg sehogy se férne bele? Ha valaki ezt felnőtt fejjel, józan paraszti ésszel nem méri fel..hát gratulálok nem sok sütnivalója van.

És nem azzal van a baj hogy fiatal és gyereket akar. Csak előbb a körülményekkel kéne tisztában lenni.

2018. aug. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%

Bekattant,pedig nem sètagalop.

Nektek most karriert kellene èpíteni szèpen letenni az alapokat,èlni,bulizni,majszolni az èletet.

Szerintem 30 èves kor alatt öngyilkossàg a gyerek.

Mondjuk egy gyerek felnevelèse min. 20 guriga.

Ezt mond meg a baràtnődnek,ès kèrdezd meg neki rendelkezèsre àll ez az összeg meg 1,5 misi magànkórhàzban szülès?

Ezek adottak-e.

Plusz lemondàs,20 èvig tartó rabszolgasàg,ezekbe belegondolt esetleg?

Egy gyerek iszonyat felelősség.

Kèszen àlltok rà?

Egyszerűen ülj le toll papír elő.

Tètelesen írd fel a költsègeket mindent,külföldi egyetemet is,különórákat.

Told elè az eredmènyt.

De vigyàzz mert ,,elfelejti bevenni a gyógyszert".

Te akarsz gyereket?

Ha igen,akkor mikor?

Ő kompromisszum képes?

Ha nem èn szakítanèk,mert a nők ha akarnak mindent elkövetnek egy gyerekért.

Èn tuti dobnàm a csajt,ha nekem ezzel elő állna.

2018. aug. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%

35 évesen szültem a kisfiam, most 37 vagyok.


ha tudtam volna, hogy mennyi lemondással, fáradsággal, izgulással és félelemmel jár a gyereknevelés, 40 alatt tuti nem vállaltam volna be.


írom mindezt úgy, hogy testileg jól viseltem mind a terhességet, mind a szülést, testileg kívül-belül a régi vagyok, a kisfiam meg álomgyerek, jó alvó és barátságos, kedves baba a kezdetektől.


nem kell sietni.

2018. aug. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!