Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy pár szakítás után sok évvel újra egymásra talál?

Figyelt kérdés

Több mint három éve vagyunk együtt, ám az élet úgy hozta a dolgokat (egyetem) ,hogy ‘távkapcsolatba’ csapunk át pár hónap múlva. 100+ kilóméter lesz köztünk, hétvégente fogunk találkozni. Nyilván ez nem egy brutális távolság, de akik 3 évig sülve főve együtt voltak, azoknak az. Mindketten sok új embert fogunk megismerni és mivel nem élek rózsaszín ködben tudom, hogy ezért a kapcsolatunk sem fog a végsőkig tartani, bár mennyire is szeretjük egymást. Mit gondoltok, vagy esetleg ismertek olyat, akik újra egymásra találtak? 19f


Ui.: tudom fiatalok vagyunk, de azért nem írtam tini párkapcsolatokba, mert nem 14 éves lányok/fiúk véleményére vagyok kíváncsi.



2018. aug. 13. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha igazan szeretitek egymást akkor biztos kitartotok egymás melett minden nehéz időkben is.
2018. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze! Anyám jövőhéten fog összeházasodni az első szerelmével. A szakításuk óta 40 év telt el.
2018. aug. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

lehetséges, de nem szabad ebben ringatnod magad évekig.


de azért az megnyugtató, hogy reálisan látod a dolgokat.

2018. aug. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg annyira szeretitek egymást, akkor ez csak erősít a kapcsolatotokon.
2018. aug. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22%

Így is működhet, de nem fog.


Inkább keressetek mást.

2018. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha hetente tudtok találkozni, az egyáltalán nem vészes, hamar meg fogjátok tudni szokni. (Mi is van, hogy hetente találkozunk a barátommal, pedig egesz közel lakunk egymáshoz, de így jön ki.) Ettől, meg az új emberektől szerintem nem megy tönkre egy kapcsolat. Szóval úgy állj hozzá, hogy kibírjátok:))
2018. aug. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!