Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők romantika, gyengédség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők romantika, gyengédség, testiség iránti vágya, és azok megélésének módja miként változik az életkor előre haladtával?

Figyelt kérdés
Lajos55
2018. aug. 14. 06:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Max annyi h tudatosabbak lesznek

2018. aug. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Nemcsak az életkor befolyásoló tényező, lehet egy trauma is, lelki bánat, ami miatt kevésbé igényli a nő a testiséget (saját tapasztalat).
2018. aug. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Kinőjjük ezeket a kislányos ábrándokat, és többé nem vergődünk mindenfèle xar kapcsolatban, csak mert időnként tud a pasi kedves is lenni.
2018. aug. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Romantikára és gyengédségre legfeljebb serdülő korig vágynak, utána már kifejezetten taszítja őket. A testiség iránti vágyuk pedig akkor jön elő, és utána már nem is változik.
2018. aug. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szóval.

Én későn veszítettem el a szüzességemet, nem akartam egy futó kalandban megtenni ezt. Ennek voltak pozitív és negatív hozadékai is, mert így nagyon kevés férfivel feküdtem le életemben, mert én a monogámiában hiszek.

Tehát most egy ilyen nő szemszögéből olvasd a választ. 36 és fél éves vagyok. Mikor huszonéves korom elején elveszítettem a szüzességemet,nem élveztem a szexet. Soha. Nem volt orgazmusom sem, egészen 30-31 éves koromig. Bár az első párom nem űzte az orális szexet, lehet, hogy azért sem. Maszturbálással sem volt orgazmusom, sehogy. A következő befutó már sokkal ügyesebb volt, ő okozta az első orgazmusomat, és utána már sokkal nagyobb kedvvel éltem nemi életet. Utána tudtam magamat is eljuttatni a csúcsra.

Az utóbbi öt évben sokkal több alkalmat igénylek, nem elég a heti kettő, max három, hanem napi igényem volna a szexre, kivéve fejfájás, betegség napjai.

Szívesen próbálok ki új pózokat, kis segédeszközöket (nem vibrátorra gondolok, hanem előzetes kényeztető dolgokra). Mindenre nyitottabb lettem, ami KÉT ember szexuális életet színesítheti. Tehát nem érdekel a hármas, a swinger, a nyitott kapcsolat, ne így értsd. A saját kapcsolatomban az új élmények: új helyeken, bútorokon, szabadban, MINDEN érdekel, ez fiatalon nem így volt, egyáltalán nem érdekelt. Nem álltam ellent, mert nem is volt téma, de most alig van olyan dolog, amire nemet mondanék.

Ezek közül amennyire van lehetőségünk, annyit ki is próbálunk, kicsit be vagyunk korlátozva családi körülmények miatt, de előttünk az élet:-) Szépen lassan a nekünk kijáró szabadnapokon, éjszakákon meg tudjuk oldani. (értsd: kicsik a gyerekek, sokszor akadályozzák az együttlétet, ami természetese. Azért a heti kettő-három így is megvan, de mi többet is el tudnánk viselni:-) Nem tudunk bárhol a házban, vagy bármikor, hiszen van itt egy kisebb bölcsi körülöttünk:-)

Megélésének módja?? - kérdésedre: Az utóbbi öt évben konkrétan élvezem a szexet, és ez látszik is rajtam, és hangot is adok neki, nagyon szeretem a szexet!

Vágyról még annyit, hogy tuti azért, mert kevés emberrel voltam, (kettővel) de van olyan kísértésem, hogyha valaki jól néz ki és úgy próbálkozik be nálam, akkor pillanatokra eszembe jut, hogy milyen lehetne vele szexelni, sokkal inkább eszembe jut, mint fiatal koromban, de ezek pillanatok, és én ezeket a gondolatokat mindig elhessegetem, nem adok tért nekik, nem gondolom tovább, ilyesmi.

2018. aug. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mármint aktus közben látszik rajtam, és aktus közben adok neki hangot a partnerem számára, EGYÉBKÉNT NEM:-))))
2018. aug. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ennek több köze van a tapasztalathoz mint életkorhoz.

A női szexualitás komplikáltabb. Ebből adódóan tapasztalat útján szerzi meg az élvezhetőséget.

Azért mondják azt hogy egy nő általában 30-35 éveden van szexuálisan a csúcson, mert ekkora már tudja mi teszi boldoggá mi jutatja el a csúcsra. Nem aggódik felesleges dolgokért. Meg tudja élni a pillanatot és kiélvezni az erotikát.


A romantika pedig szocializáció kérdése.

2018. aug. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
tudom mit szeretnék! de a megvalósítás fényévekre van... az hétköznapokban pedig ábrándozás van és az unottképű házastárs...
2018. aug. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
Eleinte azt hittem, hogy egy szerelmes férfi oldalán tálalom meg mindezt. De mára rájöttem, hogy a gyengédséget, a jó szexet, és az odafigyelést csak másik nő tudja megadni. A férjemmel már csak barátok vagyunk, a legjobb barátnőm adja meg mindazt, ami hiányzik.
2018. aug. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19%
9: Mekkora egy beteg féreg vagy! Szerencsétlen férjed, jól elbaxtad az életét. :/
2018. aug. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!