Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kell a romantika és a gyengéds...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell a romantika és a gyengédség a mai modern kapcsolatokban?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kell :D
2009. aug. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, főleg hosszú kapcsolatban!
2009. aug. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem kellene, lány vagyok, de én is úgy veszem észre, hogy ez fiúk körében elég ritka, hogy valaki önszántából romantikus vagy gyengéd legyen. sajnálom, én így gondolom és tapasztalom.
2009. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kell! A fiúk körében ez már sajnos ritka, hogy valaki ilyen tulajdonságokal rendelkezzen. Szerencsém van nekem is, hogy találtam ilyen párt.:)
2009. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szerintem igenis kell:) csak sajnálatos módon manapság ez úgymond divatját múlta,pedig szerintem ez egy csodálatos dolog egy kapcsolatba,a romantikus dolgok mindig újat hozhatnak:)egyébként is sok lány imádja a romantikát és igaz a fiúknál van az hogy nem sok romantikus sajnos:(
2009. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát én fiú vagyok de sztem tudok nagyon romantikus is lenni:P mindenkinél másképp van és sztem is nagyon fontos mert azzal mégjobban kimutatjuk h mennyire szeretjük a másikat
2009. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14:03-sal egyet értek..meg mi az h modern kapcsolat..kapcsolat az kapcsolat..a srácok sokkal másabbak mint régen..nehéz olyan srácot találni aki romantikus..pedig az kell egy kapcsolatba....
2009. aug. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

20 éves srác vagyok, és romantikus, nyugodt, gyengéd a hölgyekhez.


Eredmény: kitörölhetem ezzel a seggemet, mert minél romantikusabb voltam, annál több csaj szopatott meg.


Mostanában egy őrült vagyok, és van barátnőm.


Különös.

2009. aug. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én azért szakítottam a barátommal,mert túlzásba vitte ezt a dolgot.Annyira romantikus,kedves,ragaszkodó volt hogy mikor nagy próblémáim voltam,és segítség kellett volna nem érdekelte,csak aazl törödött mennyire szeret.

Másról nem lehetet beszélni vele csak s szerelemről,nem tűrte hogy más téma legyek.Megfojtott a "szeretetével"

Szakítottam vele,de nem képes felfogni miért.

Lekezelt,azt mondta nekem nem lehet saját gondolkodásom.

Csak rá gondolhatok.

Semmibe vette az érzéseim,csak azzal törödött mennyire szeret.

Igaz az hogy a szeretet megöl!

Mindig azt fújjta hogy nekem segítség kell,mert egyedül semmit nem érek,nélküle semmi vagyok.

Nagyon gyülőltem és haragszom rá.A túlzott romantikája ez volt.

Remélem olyan srácot fogok ki,akinek mindenből csak egy kicsi van tulajdonságok terén :)

2009. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy kell =) De a méz is keserű ha túlontúl édes, szóval kell, de azért azt sem kéne túlzásba vinni (az én véleményem szerint). Mint azt előttem említette valaki, a szeretetet igenis túlzásba lehet vinni. Nekem is volt már ilyen "élményem"
2009. aug. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!