Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők romantika, gyengédség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők romantika, gyengédség, testiség iránti vágya, és azok megélésének módja miként változik az életkor előre haladtával?

Figyelt kérdés
Lajos55
2018. aug. 14. 06:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

A negatív véleményekről pár szót.


Én mostanság ismerkedtem meg a youtube-on GUNAGRIHA-val.

Ő egy spirituális és meditációval foglalkozó ember.


Nekem nagyon bejönnek a tanításai és a személyisége is.


Nos az egyik fő mondanivalója, hogy ha reagálunk a minket ért negatív "támadásokra" illetve észrevesszük és megkritizáljuk MÁSOKBAN a ROSSZAT, azzal a rosszat nem befolyásoljuk.


Pld.: Attól, hogy megkritizálod a bunkót, hogy: - hát te milyen egy bunkó vagy.... attól a másik nem változik semennyit sem.


S ha minket mocskolnak, akkor az arra való reagálással csak a bennünk lévő rossz érzéseket szítjuk magasabb hőfokra.


A rosszra való reagálással egyetlen egy dolgot érünk el, annyit, hogy felhergeljük saját magunkat, no esetleg még annyit, hogy egy parttalan és kölcsönös átkozódás indul el :)))


TOVÁBBÁ: Ha saját magunkat felidegesítjük, bennünk rossz érzések, gondolatok, érzelmek keletkeznek, s olyan negatív élettani folyamatok indúlnak meg emiatt a szervezetünkben, amelyek egyértelműen ÁRTANAK NEKÜNK.


Így már csak puszta ÖNZÉSBŐL is sokkal jobb, ha nem reagálunk a negatív kommentekre.


Ne vegyük fel a minket ért támadásokat és azokra ne reagáljuk negatívan.


SŐT:


KÍVÁNJUNK JÓT A MINKET TÁMADÓ EMBEREKNEK.


Ugyan is, ha te jót kívánsz annak, aki téged támad, akkor a rossz érzések, érzelmek már nem ébrednek fel benned.


PRÓBÁLD KI :)))

2018. aug. 14. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!