Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem párkapcsolatban gyengébbnek magam, mint szingliként?

Figyelt kérdés

Évek teltek el azóta amióta várok arra hogy ez ne így legyen, de úgy látszik ez idővel sem változik.


A ,,gyengébb'' alatt azt értem, hogy nem vagyok annyira erőteljes, mint egyedül, nem vagyok annyira szabad, nem vagyok annyira ötletekkel teli stb. (A szabadság részét mindig úgy érzem, hogy valamennyire ,,bezár". Pedig én imádok szabad és független lenni, még ennyi év után is..) Ha valaki 2x egy nap kérdezgeti hogy hol vagyok és mit csinálok, ez már nem ugyanolyan.


Lehetséges az, hogy én egy örök életre a szingliségre vagyok ítélve?


2018. jún. 2. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így érzem, ezért nem is erőltetem, hogy legyen valakim.
2018. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jééé:O

Nőben is van ilyen? :D (mesés felismerés..)


Sajnos bezártságnak érzem én is a kapcsolatot, agyamra megy a túl sok törődés, és a nonstop kérdezgetés felőlem.. Alapvetően én egy kapcsolatban mindig is próbáltam megtalálni az egészséges egyensúlyt, és megtartani a magánéletem miközben van egy nő akivel együtt vagyunk ha kell segítünk egymásnak, tudunk őszinték lenni, és heti 4-5 napot töltünk maximum együtt a maradék kettőt külön anélkül, hogy állandóan a másikat zaklatnánk 5 percenként mindenféle értesítés által.. Persze ezt eddig mellettem nő nem tudta kultiválni, mind féltékeny volt vagy csak szimplán képtelen volt megbízni bennem.. nem is értem. Furcsa.. de úgy éreztem birtokolni akartak..még ha szeretetből is tették.


Örökre? Talán túl nagy vállalás ez.. inkább igyekezz megtalálni a korrekt partnert magad mellé. :)

2018. jún. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezt a birtoklást érzem. Én pedig az a típus vagyok akinek ha valaki élőben elkezd bókolni (kölcsönös szimpátia esetén) nem zárkózok el attól, hogy szex azonnal. Érzelmes és szenvedélyes vagyok, de képtelen vagyok ,,tuladjona'' lenni valakinek. Amikor kiléptem egy kapcsolatból, mindig megkönnyebbültem.


A szexben egyébként soha nem tudok érzelemmentes lenni ha valaki csak aznap este ismertem meg egy kicsit beleszeretek. A kapcsolat meg ezt a szeretet, szenvedély érzést mindig megfelelően kitudja írtani.

2018. jún. 2. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!