Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Koreai lányok milyenek párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koreai lányok milyenek párkapcsolat terén? 23F

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hétfőn utazok ki Dél-Koreába azon belül Szöulba és ott is fogok lakni onnantól kezdve. Nem szeret a családom szóval megpróbálok lelépni tőlük olyan messzire amennyire csak tudok. Így eset a választás Koreára. Nagy hála a cégnek ahol dolgoztam és akiknek az ottani épületében is dolgozni fogok. Meg hamár kint fogok élni szeretnék beilleszkedni az ottani társadalomba. A nyelvet elkezdtem tanulni, kpop-ot is hallgatok, de a lányok terén nincs sok tapasztalatom nemhogy a koreai lányok terén. Ezért kérdezem meg itt, hogy van e valaki aki ismerkedett koreai lányokkal. Milyenek? Olvastam egy cikket, de az csak általánosan beszélt róluk, majd később kiderült, hogy egy angol nyelvű cikknek a magyar fordítása. Nekem inkább általános tapasztalatok helyett a személyes tapasztalatok jobban érdekelnek, mert szerintem jobban át tudják adni, hogy milyenek is valójában.
2018. aug. 17. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
2018. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
LOL Nem azt kérdeztem, hogy hogy néznek ki hanem a személyiségük milyen egy külföldi jelenlétében.
2018. aug. 17. 14:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2 Ha úgy közeledsz, és nyúlsz hozzájuk mint egy magyar nőhöz, még pofon is vágnak minimum, maximum meg feljelentenek:D


Szóval újra kell tanulnod az alap illemet egy nővel kapcsolatos viselkedés terén:D


Kint te nem tudod a nőket taperolni ismerkedéskor..mert a világba kizavar..

2018. aug. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
3.: dehogy vágnak pofon! A tavolkeleti kultúrák rettentően konfliktuskerülők és paterialisták, látszik, hogy fingod nincs róluk, akkor meg ne írj baromságokat!
2018. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Azt kell tudni a Dél-Koreai nőkről, hogy a legtöbbjüknek, férfiaknak is fontos a szépségápolás. Az úgynevezett K-beauty rengeteg féle terméket kínál elérhető áron, mindenki személyre szabhatja. Első a korosodásnak elébemenni, fiatalos bőr maradjon. A szépségideál a nagyon világos bőr és a babaarc. Amúgy meg legyél udvarias úriember, mutatsd ki az érzelmeidet, de ne is vidd túlzásba. Próbálj meg intelligensen megnyilvánulni, és tűnj rátermettnek az élethez. Ajánlom neked a helyi társkeresőket. És ne legyél felelőtlen semmilyen téren.
2018. aug. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha keresel dél-koreai filmeket. Nézz meg párat, egy akciót, egy vígjátékot, egy drámát, éd legalább 2-3 romantikus filmet. Ezen kívül nézz ismeretterjesztő, dokumentumfilmet. Remélem találsz dél-koreai filmeket felirattal vagy szinkronnal, mert ha mondjuk 10 filmet megnézel, sokkal előrébb jutsz a rendelkezésedre álló információkkal. Politikai helyzetet csekkold a neten.
2018. aug. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

te mázlista! a baba arcot felejtsd el! ez nem k-pop csak nézz meg egy koreai szinészt normálisan néz ki és a lányok többsége őket kedvelik nem pedig a kpop-os srácokat! néztem rengeteg videot ahol a koreaiak meg kérdezik a koreai lányokat hogy melyik jön be jobban a kpop srécok vagy a szinész srácok vagy hogy virág fiut vagy férfias férfit szeretnének jobban

nem hiszed le nem virágos fiut akarnak hanem férfit! :D


az viszont igaz hogy nem taperolni kell őket ez szerintem teljesen normális, normálisan udvariasan kell velük beszélni (de azért ne menj át szuper hivatalosba) meg barátkozz srácokkal is mert a lányok általában nem mennek el egyedül szórakozó helyre persze lehet találniolyant is de ők külön a külföldiekre vannak ki hegyezve és ugy mond 1-éjszakás menetesek... (olcso nők minden hol vannak)


és igen az ápoltság nagyon fontos de persze nem k-pop szinten ők is csak a színpadon néznek ki úgy otthon meg mint a befőttes ubi :D


utóirat mindenképp egzotikus rágcsálni való leszel ott mivel európai vagy


a kérdére vélaszolva:


egy csomó angol lapon azt olvastam hogy valamivel odaadóbbak persze vannak kivételek de ugymond +++ órákat forditanak a párkapcsolatba ami tök jó dolog de ugyan ugy elvárják tőled is, általában ők is bele nyulnak a tárcájukba és vesznek neked ajándékokat ruhákat (évfordulon ezüst ékszert is) különböző higéniai/egészséges cuccot (vitamin) de dezodort már az első napon kezd el keresni hol lehet kapni mert ott senki nem használ (de nem izzadtak, hiányzik egy fajta hormon ami miatt az europai/africai emberkenek izzadság szaguk lesz) persze ettől még ők is izzadhatnak és kellemetlen lehet a szaguk de nem olyan mértékben mint nekünk még a férfiaknak sem

2019. jan. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!