Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hetero/queer lanyok, transzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero/queer lanyok, transzi sraccal mennyire jonnetek ossze vagy mennyire tartanatok tul zurosnek ahhoz hogy parkapcsolat legyen belole?

Figyelt kérdés

gondolok itt meg hormonkezeles es mutetek elott allora is es olyanra is aki mar mindenen tul van


igazabol a kerdes lenyege hogy hetero lany ossze jonne e transzal es tekintene teljesen fiunak, illetve pl leszbikusoknak szoba jon e a transz fiu is vagy teljesen ki van zarva ugy mint a tobbi srac?


bi/pan annyi nem kerdes, bar bi nel akkor vagy fiu vagy lany szoval akkor ott nem jon szoba, ha igen akkor meg pan az illeto inkabb



2018. aug. 17. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Figyi te kislány. Bolond vagy . Ennyi helyesírási hibával még érettségit sem tehetsz le.
2018. aug. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Én ugyan hetero srác vagyok, de gondoljuk végig. Te egy transzi vagy, aki nőnek érzi magát és be akar csajozni, tehát akkor te egy leszbi vagy? Vegyük sorra, szerintem a hetero nőnek pasi kell, nem egy női ruhában járó, kisminkelt pasi, hiába van szárszáma..max. poénból beöltözik a pasija 1-2 alkalommal. A leszbi nőknek meg nő kell, szerszám nélkül. Nem irigylem a transzikat, baromi nehéz lehet nekik párt találni.
2018. aug. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lanybol fiu
2018. aug. 17. 12:58
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Így is nehéz kérdés, mert embere válogatja. Szerintem ne hetero lányban gondolkodj, hanem bi vagy leszbi lányban. A queer megnevezést meg igazából feleslegesnek tartom, valahogy nem tudok olyan embert elképzelni, aki csak a queer kategóriába fér bele. Szerintem sokat segít átgondolni a dolgot, ha felteszed magadnak a kérdést, hogy te személy szerint összejönnél-e egy teljesen nővé alakult/operált sráccal?
2018. aug. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

de a leszbi miert jobb mint a hetero? ha nem vagy noies, testileg se vagy az, meg ha ugy vagy vele hogy biologia es tenyleg srackent gondolkozik akkor nincs meg nrked benne az ami egy leszbikusnak kell


heteronal meg oke nyilvan nem a konzervativnal kell de ha elfogad ilyeneket es tud rad fiukent nezni akkor a heteronal egyszerubb mint a leszbikusnal


de ja oke legyen bi aztan meg van oldva minden xd

2018. aug. 17. 14:03
 6/7 anonim ***** válasza:
2-és vagyok ismét. Ezért írtam, hogy egyénfüggő, bár valljuk be a vérbeli hetero nők nagy %-ának egy vérbeli hetero pasira van szüksége. :) Sok sikert, remélem hamar megtalálod a társadat. Sok boldogságot. :)
2018. aug. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi, amugy van csak erdekelt volna ilyen emberek velemenye rola, voltam mar leszbikussal is meg hetero lannyal is, csak erdekeltek velemenyek :D
2018. aug. 17. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!