Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakinek van ötlete, hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van ötlete, hogy mi történhetett?

Figyelt kérdés

Vázolom a történetet.

Középiskolás koromban (16-18 évesen) két lány osztálytársam is bevallottan szerelmes volt belém, akik ráadásul a legszebb lányok közé tartoztak a suliban. Akkor nem tudtam mit kezdeni a helyzettel, várták, hogy lépjek én is, annyiban maradt a dolog. Ezen kívül előfordult nem egyszer olyan, hogy az utcán vadidegen lány utánam futott, hogy hogy hívnak, van-e barátnőm, nem-e akarok egyet. Szintén történt olyan, hogy elmentem az utcán egy lány mellett, az pedig megdicsèrte mondjuk a cipőmet, hogy milyen jól néz ki. Gyakran utaztam vonattal, olyankor előfordult, hogy beültek hozzám ismerkedni csajok, mindenfélét kérdeztek rólam meg nagyon nézegettek. Vagy ha nem is elegyedtek szóba velem, akkor is bámultak végig vagy direkt közel ültek hozzám. Sőt megtörtént eset, hogy lány osztálytársam ült be hozzám, aznap valami sulis ünnepség volt, aztán ott előttem öltözött át, mondta, hogy reméli nem bánom. Ezek mind valós esetek, nem kamuzok. Csak sajnos akkor nem nagyon érdekeltek még a csajok, így én nem léptem egyik esetben sem. Emlékszem, egyszer nem is reagáltam egy ismeretlen csajnak, aztán ott toporzékolt hangosan, hogy mekkora egy nagyképű bunkó vagyok.


És most jön a csavar a sztoriban. A középsuli után elkerültem egyetemre és gyökeresen megváltoztak a dolgok. A nők észre sem vesznek, rám sem néznek, nemhogy ők jönnének oda hozzám. Ha én próbálok szemkontaktust kialakítani, sosem sikerül. A bepróbálkozásaim is kudarcot vallottak. Teljesen közönyösek lettek irántam, elkerülnek, nem foglalkoznak velem, sőt kicsit talán ellenszenvesek is.


Sokat törtem az agyam rajta, de nem tudok rájönni, hogy mi történhetett. Ami egyértelmű változás, hogy gimiben kórosan sovány voltam, az orvosok és tanárok is figyelmeztettek, hogy hízzak, izmosodjak. Akkor a kb 185 centis magasságomhoz 60 kg voltam. Az egyetem elején kezdtem el rendszeresen sportolni, most vagyok 190 cm és 83 kg, szerintem átlagos testalkat, persze a sport látszik pl szélesek a vállaim.

Vajon ez lehet az ok? Jobban néztem ki soványan? A hajamon is gondolkoztam, mert sokáig olyan volt, mint régen Justin Biebernek, aztán kb 17 évesen váltottam egy rövidebb fazonra, de azt követően is közeledtek hozzám lányok. Szóval a testsúly lehet a ludas? A személyisegemet azért nem vizslatom, mert a csajok nagy többsége egyáltalán nem is ismert, úgy jött oda hozzám. Amúgy elég félénk, csendes és nyámnyila voltam akkor.


Egyéb ötletek??


2018. aug. 17. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet a viselkedésed taszító
2018. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lányok igénye is változik. Más típus tetszik egy 14, 17, 21 stb évesnek. Amikor kezdemenyeztek megfeleltel az adott korosztály ízlésének. Emellett már nem egy fiatal fiú vagy, hanem egy felnőtt. Ha nem valtoztál az nem jó...
2018. aug. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!