Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja azt néhàny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja azt néhàny pasi, hogy istenek az àgyban?

Figyelt kérdés
A férfiak tényleg istenek az àgyban? Nemrég viccből mondtam egy pasinak, hogy én nagyon csalfa vagyok. Erre azt mondta, hogy őt nem csalnàm meg mert ő ki tudna elégíteni. Csak szerintem hülye?
2018. aug. 19. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Ket hulye talalkozott. De nagy kunszt...
2018. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Megnyertétek egymást...hupasztmek.
2018. aug. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Mindegyik ezt gondolja. Még az utolsó zsíros testű, kisfarkú gyorstüzelő is azt hiszi, hogy ő egy szexisten. Ha azt mondod, hogy neked nem volt jó, akkor egyszerűen annyival elintézi, hogy fap.ina vagy.

Százból 2-3 igazán jó szerető, de ők meg többnyire emberileg utolsó hulladékok.

2018. aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Nézz be a szex témakörbe. Ott saját bevallása szerint minden 2. pasi 10-20 orgazmust okoz a nőjének... 😆
2018. aug. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én olyat is olvastam ott, hogy a pasi a csajnak a puncijanak az izgatasatol sorozatos hiperorgazmust okozott. 😅
2018. aug. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a megcssalás se biztos a kielégítés miatt van. Rengeteg csalfa nőt elégítenek ki. És mégis:)
2018. aug. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amiért ugyanennyi nő istennőnek képzeli magát az ágyban.


Egyébként is a férfiaknak ilyen üzeneteket kell sugározniuk még akkor is ha nem gondolják komolyan, mert ez magabiztosságot, önbizalmat mutat, ami vonzza a nőt.

2018. aug. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Alamuszi nyuszi dobbant nagyot... szerintem igaz. Aki szépen csendesen, magabiztosan vesz le a lábadról, na az tud produkálni, és felejthetetlen élményt okozni.
2018. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!