Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vőlegényem legjobb barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem legjobb barátnője. Vélemények?

Figyelt kérdés

Ott kezdeném,hogy van egy nagyon boldog párkapcsolaton,már el is jegyeztük egymást,és imádjuk a másikat. Mindent megbeszélünk, nincsenek problémák,és imádjuk a másikat.

Mikor még csak együtt jártunk akkor is nagyon bántotta a szemem,hogy van a legjobb barátnője. 12 éves koruk óta legjobb barátok, nyaraltak már együtt, együtt jártak moziba, étterembe, mindenhova. Soha nem volt semmi köztük,és én ezt el is hiszem a páromnak,de nagyon zavar a csaj. Jeleztem felé hogy zavar és azóta kevesebbet találkoznak,de így is nagyon sokat chatelnek,és minden nap beszélnek telefonon. Nem akarom az esküvőmre meghívni,de ezt úgy tudom elérni,ha megszakítja a párommal a kapcsolatot. Nem tudom,hogy jól tenném-e. Szerintetek normális,hogy így érzek? Vagy átcsaptam egy féltékeny hárpiába?



2018. aug. 19. 18:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Ja. Gáz vagy. Nem fogod tudni elérni, hogy ne hívja meg. Hacsak nem gondolja meg magát,hogy találhatna jobbat is. Ne legyél féltékeny p.csa.
2018. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nyugodtan hívd el.
2018. aug. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Engem is zavarna hasonló helyzet, a mindennapos telefon túlzásnak tűnik. De így ismerted meg ezt a férfit. Tisztességtelen lenne teljesen eltiltani valakitől, akivel ezek szerint lényegében testvéri kapcsolatban van.
2018. aug. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha nincs bizalom, nem sokáig fog tartani a kapcsolatod...
2018. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Öngólt rugnál magadnak. Mert téged elhagyna egy idő után, lenne más, és a csaj ott lenne ugyan úgy mellette.


Szóval praktikázhatsz, csak tök felesleges, mert magaddal fogsz kicseszni.


Vannak barátságok akár gyermek akár felnőttként, ahol tényleg szintiszta barát. ŰMondjuk felnőtt fejjel inkább már egy véget ért kapcsolat után van ilyen, ha szellemileg/lelkileg teljesen egyformák, csak külön neműek. Az ilyenek nem fognak újra kezdeni egymással társas kapcsolatot, de mindig szükségük van a másik lelkére, hogy kiegyensúlyozottak legyenek. Tehát sem egyik sem másik nem potenciális partnerre tekint.

2018. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%

van az a mondás, hogy menj közel a dolgokhoz amik már messziről ijesztenek..kb


meg kellene ismerned a nőszemélyt, lehet, hogy ő magától tervezi hamarosan rövidebbre fogni a chateket..egy kis alázat és bátorság közelebb vihet hozzá..


ha aznap nem akarod látni nincs helye köztetek..párodnak tudomásul kell vennie

2018. aug. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

az eskuvo utan raersz leepiteni a csajt.


addig meg legyen eszed. az eljegyzes meg az "imadjuk egymast" semmi.

2018. aug. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

7 Hányinger ez a hozzászólásod.


Ráadásul buzdítod a tuti bukás felé.

2018. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem a Te esküvőd, hanem a Tiétek, már itt bajok vannak...

Nő létemre van 2 nagyon jó férfi barátom. Megéltünk bulikat, érettségit, vizsgaidőszakokat, csalódásokat, lagzikat, temetéseket, gyerekszületéseket együtt. Rendkívül csalódott lettem volna, ha egy féltékeny, butuska liba miatt ezek kimaradtak volna.

2018. aug. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Ne pecsételd meg a sorsodat! Én a helyedben a barátnőmmé tenném a lányt.
2018. aug. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!