Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesten füst ha a tömegközl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten füst ha a tömegközlekedésen elkezdem nyomni a sódert ismeretlen csajoknak?

Figyelt kérdés

Tegnap költöztem Budapestre és most szociális pillangóként készülök felrobbanni a városban.


Falni akarom az életet. De nekem az kevés hogy egy szórakozóhelyen vagy bárban leszólítsak egy lányt.


Én már a metrón is csajoznék.


De az itteni lányok ehhez hozzá vannak szokva hogy ilyen kalandorok betámadják őket?


F27


2018. aug. 19. 22:57
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
73%
A legrosszindulatúbb és a #29 válaszoló se különb a Kérdezőnél, ha így tisztában vannak mindennel. Föl kéne állni a géptől és ÉLNI egy kicsit, de nem a virtuális világban, ahol most vagytok. Chatzy meg Gellértke... olyan dolgokat emlegettek, amíg évekkel ezelőtt voltak "slágerek" ezen az oldalon, csak ti még mindig ugyanott vagytok leragadva, míg az élet meg halad tovább. Különbnek érzitek magatokat, miközben ti is ugyanolyan szennyek vagytok, akik itt (és más fórumokon) vergődnek nap mint nap, hogy ne kelljen a szánalmas csipsz_r életetekkel szembenézni.
2018. aug. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Ki az a Gellértke, Chatzy?

Itt ekkora élet van?

2018. aug. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!