Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesten füst ha a tömegközl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten füst ha a tömegközlekedésen elkezdem nyomni a sódert ismeretlen csajoknak?

Figyelt kérdés

Tegnap költöztem Budapestre és most szociális pillangóként készülök felrobbanni a városban.


Falni akarom az életet. De nekem az kevés hogy egy szórakozóhelyen vagy bárban leszólítsak egy lányt.


Én már a metrón is csajoznék.


De az itteni lányok ehhez hozzá vannak szokva hogy ilyen kalandorok betámadják őket?


F27


2018. aug. 19. 22:57
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
62%
Megmersz nőket szólítani?
2018. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
11eske : miért ne mernék? nem félek tőlük! érzem amúgy ezeken a budapesti nőkön ránézésre is hogy egy ilyen férfira vágynak mint én.
2018. aug. 19. 23:14
 13/32 anonim ***** válasza:
73%

Irodalmi magyar, északkeleti nyelvjárás? :D

Én itt Észak-keleten ilyet, hogy "füst", meg "nyomom a sódert", még nem igazán hallottam, pedig akarnak érdekes emberek. De lehet, hogy én vagyok az alulművelt.

Budapesten biztos nagy sikered lesz, szerintem két kézzel fognak utánad kapkodni a nők. Sok sikert :)

2018. aug. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
75%
Én várlak :-) 102N
2018. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
58%
Á nem mernéd... Amúgy utcan,buszon nem illik. Mert és ha foglaltak? Utcán mindenki elfoglalt,a saját bajan gondolkodik...
2018. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rosszul érzed ha azt hiszed hogy ilyen ferfia vágynak a nők mint te

Zavart érzek a levegőben 😂😂

2018. aug. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
43%

Ez nem Balázska, semmilyen Balázska nem létezik, mikor fogjátok már fel?

Ez Petike, a balassagyarmati alfahím, akit a tanárnéni édesanyja futtatott fel a helyi gimnáziumban, s ő ettől kissé túl sok önbizalmat szívott magába, majd aki beköltözött Budapestre, az újpesti olcsó, tetőtéri albérletébe a jobb "cipőkefe-lét" reményében és mindenféle kamus alteregókat kitalál több mint 10-12 éve ezzel hülyítve interneten a nőket. Chat.hu-n orrba-szájba szívatja a nőket megszámlálhatatlan felhasználónévvel. (Egyik nicken pofátlanul betámad, másik nicken mint megmentő szerepben a kiszemelt nő azonnali megmentésére, kisegítésére ugrik.) A Vagvölgyi Noémi, a Rigobácsi oldalakat, meg még vagy fél tucat jelentéktelenebb oldalt is Petike menedzsel.

Úgyhogy mielőtt még beleélnétek magatokat a balázskázásba, Balázska valójában Petike, az idén 30 éves balassagyarmati kretén, akinek 4 hónapnál nem volt soha hosszabb párkapcsolata.

2018. aug. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
62%

Hűha

Szállj le a magas lóról, de sürgősen

2018. aug. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
58%
17# a röhögéstől kinyúltam. :DDDD
2018. aug. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

No, azt megnézném, kérdező:


[link]

2018. aug. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!