Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi számít, a múlt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi számít, a múlt vagy a jelen? Melyik határozza meg a kapcsolatos embert, a kapcsolat mibenlétét?

Figyelt kérdés
2018. aug. 21. 01:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A múlt határozza meg a jelent.
2018. aug. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Karády mondta jól: Ne kérdezd ki voltam.
2018. aug. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
66%-os, egyet kommenteltél a múlt, egyet a jelen mellett, ezzel nem emgyek sokra.
2018. aug. 21. 02:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig igaza van. A múltad az út, ami a jelenhez vezet. Ha más lenne a múltad, te is más lennél most.
2018. aug. 21. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Alalpjaraton a most-tal kell foglalkozni, mert ott tudsz változásokat létrehozni. A múlt annyiban fontos, hogy le kell vonni a tanulságokat, hogy tanulni tudj a hibaidbol. Különben létre jön a 22-es csapdája.


Gyakorlatilag mind a kettő ugyan úgy fontos. Hiba ott van, ha valaki a múltban él.

2018. aug. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy nincs összefüggés a jelened és a múltad között. Azt nem állítom hogy a jelened mindig olyan kell legyen, mint a múltad, de bizonyosan van köze hozzá...és meghatároz dolgokat.
2018. aug. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól is függ, hogy a múlt mit takar.

Nyilván egy gyermekerőszakoló pedofilnak, gyilkosnak, rablónak a jelenje sem érdekel.


Ha normális keretek között nézzük, akkor a múlttal felesleges foglalkozni. Jó esetben az ember levonja a hibákból a tanulságot, változtat. Ez, hogy valóban így van-e, csak a jelenben derül ki. Felesleges a múltat cipelni.

Én úgy gondolom, hogy minden ember követ el hibákat, senki sem tökéletes, ha mindig ez lenne a döntő a kapcsolataimban, akkor még magammal sem jönnék ki, nemhogy másokkal. Ha valaki olyan párt/barátot/havert keres, menjen remetének.

2018. aug. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7-es voltam. Azt kihagytam, hogy szerintem is kell a múlt a jelenhez olyan szinten, hogy az ember személyiséget rettentően tudja befolyásolni akár jó / rossz irányba. A kulcs mindig a jelen. A múlt megtörtént,változtathatatlan, a jelent meg kell élni, és a jövő majd hozza, hogy a múlt végül mennyit számít.
2018. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A múlt tesz azzá, akik vagyunk, de tudni kell megtanulni elengedni a múltat és a jelenben élni.
2018. aug. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!