Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi volt? Miért viselkedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi volt? Miért viselkedett így?

Figyelt kérdés

4 hónapja voltunk együtt a párommal. Szülinapja volt, rajtunk kívül még 2 emberrel ünnepeltük, szóval összesen 4en voltunk. Páromnak sorba jöttek facebookon az üzenetek, meg az értesítések. Nem vagyok az a másik telefonjában túrkálós típus, így hagytam, hogy köszöngesse egyedül. Ott ültem mellette, de nem néztem bele. Egyszercsak hallottam, hogy valakinek szivecskét küldött. Azért férfi létére kíváncsi voltam ki volt a szerencsés. Azt mondta az anyukájának, de azonnal törölte a beszélgetést. Kicsit furcsálltam. Azt tudtam róla, hogy nevelőszülők nevelték, mert az anyukája fiatalon szülte, és otthagyta a kórházban. Meg, hogy ritkán pár havonta beszél facebookon az édesanyjával, de nem találkoznak. Nekem azt mondta az anyukája egy gyönyörű német származású nő. Képet sosem mutatott róla, és nem is szívesen beszélt róla. Én sem faggattam hiába érdekelt. Na szóval a szivecskés törölt üzenet után vissza lehiggadtam. Iszogattunk tovább, beszélgettünk stb. Majd késő volt már és mi megindultunk hozzá kettesben. Indulás előtt ő elment a mosdóba, addig megkért, hogy fogjam meg a telefonját. Nem tudtam nyugton maradni, belenéztem abba az üzenetbe. Hiába törölte az anyukája írt még, így a folytatást el tudtam olvasni. Nem is az volt az érdekes, hanem az anyukája profilképe. A gyönyörű német nő igazából egy cigány nő volt, körülötte vagy 5 gyerekkel, akik szintén cigányok voltak. Ott azért koppant valami, hisz a párom teljesen fehér. Nem raktam el idő előtt a telefont néztem még képeket. Meglátta, és elindultunk. Ahogy leértünk az utcára ő elkezdett kiabálni, és földhöz vágta a telefonját, ami apró darabokra tört. Azt mondta soha nem akarta, hogy megtudjam. És, hogy az anyja német, csak a férje cigány, és ezért, és ezért blabla. Nagyon összevesztünk, mert mondtam neki, hogy engem nem zavar. Őt szeretem. De ő nagyon nagyon ideges volt. Nem is aludtam aznap nála.Onnantól teljesen közömbös volt velem, pár héttel később szakítottunk.

Jó nem volt szép, hogy belenéztem, de ha már megláttam, akkor nem hiszem, hogy így kellett volna viselkednie.


Ez pár hónapja volt. Azóta sem értem mi volt ez.


2018. aug. 21. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért viselkedett így, mert kutakodtál utána. Nem kellett volna.
2018. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nos, hazudni nem szép dolog...a családjáról nem tehet, valszeg szégyelte előtted az igazságot. Tanulság ebből: ha valaki ennyire titkol valamit ott lehet valami a háttérben, vagy valódi ok vagy gátlás. Le kell fektetned a szabályokat előre, hogy elvárod az őszinteséget és ha azt érzed, hogy ez nem így történik (bizonyíthatóan) akkor hagyod az egészet és te lépsz ki. Gondolom még nagyob fiatalok vagytok így ez még a tapasztalatszerzés szakaszába belefér. Ha úgy gondolod/gondoljátok üljetek le és beszéljétek meg, de ne zargasd a srácot hagyd egy kicsit. Főleg ha te normális családból jössz akkor benne még nagyobb lesz a szégyenérzet. Sajnos ezzel nem tudsz mit kezdeni. Sok sok év kell ahhoz és normális barátok, hogy valaki túl tudjon lépni ezeken a körülményeken.

Másik opció: legközelebb ne nyaggasd a sracot a csalad temaval. Ha akar beszamol rola. Annyira nincs jelentosege amig csak jartok. A szuloknek valo bemutatas meg hogy barmilyen hatasa legyen a parkapcsolatodra ugy igazan az majd akkor jon ha osszebutoroztal valakivel. Addig ne foglalkozz ezzel.

2018. aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azonnal kidobtalak volna, ha meglátom, hogy a telefonomban turkálsz.
2018. aug. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!