Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi erre a megoldás? Egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erre a megoldás? Egyáltalán ez valós dolog vagy csak most látom így és idővel hozzászokom?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyunk egyutt és nem találom azt a napi rutint ami eddig megvolt! Szóval elég fiatal vagyok és egy ideke egyedül amég nem dolgoztam és szüleimmel laktam volt pár barátnőm, de igazából én az az ember vagyok aki már fiatal korába se hagyta, hogy beleszóljonak az életébe/életvitelébe!

Namost egyedül élek ugye egy panel lakásba két dolog van ami fontos nekem a motorozás és az autóm na most rendelkezem egy fizetéssel és abból mindig félreteszek a kajára meg egyéb szükségletekre viszont a többi mind megy az autóra, motorra! Eddig megvolt az, hogy reggeltől délutánig dolgozom aztán szerelek/edzek hétvége meg a motorozásé és a haveroké, de most úgy érzem, hogy az egész felborult az eddigi pénz nem elég, az idő nem elég és valahogy nem tudom követni magam! Volt már valaki ilyen helyzetben (Most nem az anyagi/munkahelyi problémákra gondolok hanem arra, hogy mindez egy ember miatt van) vagy tényleg nem vagyok alkalmas arra, hogy párkapcdolatban legyek/más emberhez "alkalmazkodjak)!


2018. aug. 21. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem látod át, ahhoz, hogy egy kapcsolat prosperálni tudjon, időt kell szánni a másikra.


Na de amire nem szánunk időt, arra miért is lenne?


Kompromisszum.


Ha kell, a kapcsolat? Csípj le pár órát innen-onnan a saját tevékenységeidből és azt fordítsd arra, hogy a másik félnek ajándékozod.


Ekkor önmagadat sem kell feladnod és a másik is kap belőled.

2018. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!