Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz összejönni a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz összejönni a legjobb barátnőm által kiszemelt pasival?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm randizgatott a férfival de nem éreznek egymás iránt egyformán. A srac azt mondta hogy velem el tudna képzelni a dolgokat, de a barátnőm miatt nem tudtam hogy mit tegyek... szerintetek?

2018. aug. 23. 14:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Menj bele, ha mind a ketten fontosak neked, meg te is nekik, akkor nem kell lemondani egyikről sem. Én a szerelmet azt mindenképpen választanám a pasival, és ha a barátnőm elfogadja, akkor ő is megmarad nekem, ha pedig viszont nem bírja megemészteni, akkor őtőle (barátnőtől) elbúcsúznék. Társat egy életre választunk, és jó lenne a megfelelőt. Ha ti együtt boldogok lennétek, akkor... Meg ha a barátnőd szeret, megérti, hogy te úgy vagy boldog , meg az általa kiszemelt, szeretett srác is. Ha meg nem tudja ezt megemészteni, akkor majd lehet, hogy ő maga válna le rólatok. Ha viszont elfogadja, akkor semmi probléma. Meg pl aki azt szeretné, hogy válassz két szeretted között, aki ezt elvárná tőled, azt ne válaszd.
2018. aug. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha csak a randi partnere volt,de nem jártak,akkor talán....de nekem sosem voltak az eseteim a barátnőim pasijai.
2018. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!