Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak szexre kellettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak szexre kellettem volna a pasinak?

Figyelt kérdés

Látom hogy más nőknek mindig összejön egy komoly kapcsolat, csak nekem nem. A pasi elég hihetetlenül viselkedett már az első randin is. Többször is megcsókolt, megölelt, néha már túlzónak éreztem főleg hogy először találkoztunk. Mindig érdeklődött hogy mit csinálok, hol vagyok. Az első randi után azt mondta ha minden jól megy, akkor pár hónapon belül szeretne elvenni.

Viszont másnap már azt mondta telefonon hogy kíváncsi arra hogy mivel már fél éve nem volt senkim, mennyire lehetek kiéhezve. Ezután kiadtam az útját. Könyörgött, hívogatott, majd azt írta hogy ezzel a viselkedéssel úgy se kellek senkinek. Azóta sincs senkim 1 hónapja.


2018. aug. 26. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a pasi egy hulye... neked meg nincs onbecsulesed - ez a hagyod magad csokolgatni egy vad idegennel (lathatoan leszarod ki az illeto)... jobbat hogy akarsz igy kifogni, ha nem fejleszted az “antennaidat”?
2018. aug. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Írd le, hogy hogyan ismerkedtél meg ezzel a Don Huan-al és abból megmondom, mi volt a baj.
2018. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Társkeresőn.
2018. aug. 26. 17:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki házasságot igér az első randi után az olyan mintha azt mondaná hogy meg akarlak dugni aztán lapát.

Hogy lehet egyáltalán ilyen pasikkal az első randin csókolózni?

Aki komoly kapcsolatot akar mert értékesnek tartja a nőt az tud várni rá.

Aki meg az első randin szértakja a lábát az csak kurni való, ársnak nem.

2018. aug. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz ilyen férfiakkal, ez egy vicc.

40F

2018. aug. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le vele. "Persze" hogy megmutatom az adatlapom.
2018. aug. 26. 17:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Olcson adod olcson viszik
2018. aug. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!